آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: صدای ویز ویز کردن کارت گرافیک

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
دوست گرامی در صورتیکه تستی انجام دادید و به نتیجه ای رسیدید که میتونه برای سایر دوستان مفید باشه ممنون خواهیم شد که کل ماحصل کارتون را به اشتراک بذارید همونطور که سایر دوستان لطف کرده و وقت گذاشتند و تجربیاتشونو با شما به اشتراک گذاشتند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: RSMMM
دوست گرامی روزت بخیر
راستش یکسری تاریخچه باید به دوستان بدی تا کمکت کنند
1-کارت نو خریدی یا دست دوم؟
2-کی خریدی خیلی وقته یا تازه؟اگه خیلی وقته خریدی از روز اول اینطور بوده یا تازه اینطور شده؟
3-از کجا میدونی دماش 55 درجه است با انگشت زدی یا دما سنج گذاشتی؟در ضمن دمای 55 درجه برای کارتهای گرافیک پیشرفته اصلا دمای بالایی محسوب نمیشه کارت گرافیکی مانند 5870 دمای بالا 60 درجه رو نشون میده اگه از روی برنامه GPUZ خوندی عزیز اون دمای core رو نشون میده که حتما باید بالاتر از دمای هیت سینکت باشه چون هسته مرکزیه.
4-ایا با پاور دیگه ای تست کردی؟ایا باز همون صدا رو میداد؟اصلا پاورت چیه؟پاورهای متفرقه زیر جریان بالایی که گرافیک طلب میکنه حتما به ادا و اصول میفتن.
5-ممکنه از خازن باشه ولی حتما باید از عیبش مطمئن باشی.هرگونه انگولک کردن قطعات کامپیوتر ریسک خودشو داره.اگه دست زدی ممکنه یکهو کارتت از کار بیفته و مطمئنا حیفه. کارتتو روی یک سیستم دیگه تست کن.
6-منم نظر دوست گرامی اقای پشتیبان رو دارم ممکنه از پاورت باشه که صدای وز وز از اون میاد و شما اشتباها فکر کردی گرافیکه.
7-در ضمن 75 وات برق از اسلات PCIE گرفته میشه که فتهای اطراف اسلات مسئول تامین اون برق هستن ممکنه حتی اونها هم مشکل دار باشن روی همین اصل تست گرافیکت با یک سیستم دیگه خیلی منطقی بنظر میاد.
سلام بر شما دوست من کارت رو بصورت کارکرد از دوستم گرفتم که اونم من براش گرفتم بصورت اک
خوب از روزی که دارم استفاده میکنم اینجوری بود
دوست عزیز برای فهمیدن دمایی کارت برنامه های زیاده وجود داره احتیاجی به دست گذاشتن روی قطعه نداره یک شات از برنامه براتون میگیرم و میزارم
برای سیستم یعنی من خیلی مهمه که پاور چی باشه از مارک معتبر نباشه استفاده نمیکنم
مدل پاور من 1035گرین هستش
بله دوست گرامی واقعا ریسک داره خوب من فعلا کارت رو بیرون اوردم و داره استراحت میکنه الانم از یه کارت بالاتر از اون که GTX580لایتینگ3گیگ استفاده میکنم که دماش خیلی پایینتر از اون کارت هست
نه داداش خوشبختانه من خیلی حساس هستم و میتونم صدا رو تشخیص بدم که از کارت هست یا از پاور
داداش من مادربرد یه مادربرد حرفه ای هست که اونم تازه خریدم 1ت گارانتی هم 3سال داره اونم که گفتم الان از یه کارت دیگه استفاده میکنم ولی مشکل دما ندارم
اینم یه شات برای شما
از دمای خیلی خوب کارت
درود

پیوست‌ها

• 112.9 کیلوبایت بازدیدها: 102
دوست گرامی در صورتیکه تستی انجام دادید و به نتیجه ای رسیدید که میتونه برای سایر دوستان مفید باشه ممنون خواهیم شد که کل ماحصل کارتون را به اشتراک بذارید همونطور که سایر دوستان لطف کرده و وقت گذاشتند و تجربیاتشونو با شما به اشتراک گذاشتند.
حتما دوست گرامی حتما خبر میدم پس از تست کامل
درود

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
داداش کارت خیلی درسته.بذار با سیستمت یک عکس یادگاری بندازیم پاور 1035 و گرافیک 580 3 گیگو و مادربرد ماکسیموس فرمولا و سی پی یو I7 3770K فقط رمتو ندیدم احتمالا 16 گیگه و شاید 20 ترا هم هارد داری.
نکنه سرورهای گوگل دست توست داری اداره شون میکنی؟:dast:
از شوخی گذشته چیز بیشتری به ذهنم نمیرسه
منم یک گرافیک داشتم که البته فکر کنم 9500 بود.همین ویز ویز رو داشتم اما در حالت بیکاری هم صدا میداد.اکثر قطعاتش رو تست کردم سالم بود.ممکنه کثیفی زیر چیپ یا یک لحیم مردگی کوچک باعث این سروصدا بشه.بهرحال من نتونستم تشخیصش بدم.
ممنونم از پاسخت

داداش کارت خیلی درسته.بذار با سیستمت یک عکس یادگاری بندازیم پاور 1035 و گرافیک 580 3 گیگو و مادربرد ماکسیموس فرمولا و سی پی یو I7 3770K فقط رمتو ندیدم احتمالا 16 گیگه و شاید 20 ترا هم هارد داری.
نکنه سرورهای گوگل دست توست داری اداره شون میکنی؟:dast:
از شوخی گذشته چیز بیشتری به ذهنم نمیرسه
منم یک گرافیک داشتم که البته فکر کنم 9500 بود.همین ویز ویز رو داشتم اما در حالت بیکاری هم صدا میداد.اکثر قطعاتش رو تست کردم سالم بود.ممکنه کثیفی زیر چیپ یا یک لحیم مردگی کوچک باعث این سروصدا بشه.بهرحال من نتونستم تشخیصش بدم.
ممنونم از پاسخت
قابل دار نیسن داداش:icon26:
رم هم باس 16گیگ باس 1600 که با اورکلاک رو باس 2200کار میکنم فقط الان به دلیل اینکه سیستم یکی از دوستان رو تست میکردم 8گیگ رو به ایشون دادم .تا رسیدن رم ایشون که16گیگ باس2400هست امانتی میمونه
اینم یه تست از 8با افزایش تا باس 2200
این سیستم رو فقط برای تست وعلاقه خریدم همراه اس اس دی
که بوت سیستم توی3ثانیه انجام میشه
من در خدمتم داداش همچنان دارم تست میکنم چون یکم کارت قیمتی هست خیلی با احتیاط روش کار میکنم
درود

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا