آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: دادن تصویر شطرنجی بعد از گذشت 1 ساعت کار عادیدر9600 gso

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,648
گيلان-رشت
با سلام خدمت دوست عزيز:
با توجه به تجربه اي كه در زمينه تعميرات كارت گرافيگ دارم/معمولا كارت هاي گرافيك كه مورد استفاده در بازي مي باشند به خصوص كارت هاي گرافيكي XFX بعد از گذشت چند سال دچار مشكلاتي از قبيل شطرنجي شدن/تصوير ندادن و... مي شود كه اگر هم چيپ را هيت بگيريم(شتسشو با تينر و استفاده از فلكسي) بعد از مدتي گرافيك باز هم به مشكل قبلي دچار مي شود/بنابر اين از خير كارت گرافيك بايد گذشت چون به قول آقاي امجدي اگر هم قطعه تعمير تعمير شود و به مشتري داده شود و مشتري پس از مدتي كوتا دوباره قطعه را مرجوع كند باعث زير سوال رفتن كار ما مي شود چون مشتري اين را نمي داند كه چيپ چيست و اينكه قطعات تعميري امكان دارد پس از تعمير دچار مشكل ديگر شود/در ضمن دوست عزيز يادتان باشد قطعاتي كه فشار زيادي را در كار تحمل مي كنند مانند كارت گرافيك و هارد پس از چند سال دچار مشكل مي شود و كاري بجز تعويض نمي شود انجام داد/اين تجربه حدودا 6 سال گيم نت داشتن مي باشد/با تشكر

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
سلام من چند بار با این مشکل مواجه شدم بهترین کار استفاده از هات گان یا همون سشوار صنعتیه!با دمای 500 درجه به مدت 40 ثانیه چیپ رو گرما بده بدون اینکه به کارت دست بزنی بزار 5 دقیقه سرد بشه بعد با خمیر سلیکن مرغوب خوب چیپ رو آغشته کن و هیت سینکو بزار مشکلش حل میشه من کا این کارو میکنم همیشه و تا امروز مرجوعی نداشتم الحمدا....

hoffer

کاربر
2012-03-26
40
63
با سلام و تشکر از همگی با ریبال دوباره چیپ کارت گرافیک درست شد ولی بعد دو روز که دست خودم بود دوباره همونطوری شد فقط مدت زمان به 25 دقیقه کاهش یافت.ممنون از همگی.

بالا