آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: دادن تصویر شطرنجی بعد از گذشت 1 ساعت کار عادیدر9600 gso

hoffer

کاربر
2012-03-26
40
63
سلام اساتید گرامی یک کارت گرافیک xfx geforce 9600 gsoدارم مشکلش اینکه بعد از گذشت یک ساعت خود به خود تصویرش شطرنجی میشه .مشکل از کجاست میشه راهنماییم کنید.ممنون

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز برنامه ای هست به اسم Speccyکه تمام مشخصات سخت افراز و دمای گرافیک .رم .هارد. رونشون میده این برنامه رو نصب کن و دماها رو چک کن ببین تو زمان شطرنجی دمای گرافیک چنده( بالاتر از 55 درجه باشه عیب از هیتسینگ.فن.خمیر سلکون میتونه باشه).پیشنهاد میکنم که باسرنگ پر از تینر 10000 با فشار زیر چیپ روشستشو بده وبزار تا خشک شه.

hajizade1369

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
آیا شما مطمئن هستید که لحیم سردی چیپ رو کامل گرفتید بعدشم تو لحیم سردی گرفتن خیلی نترس حدود 6 تا 7 دقیقه حرارت بده با سشوار دما رو هم میتونی تا 470 ببری(البته به صورت تدریجی) بعد خمیر سیلیکون خوب و فن مناسب قرار بده اگه با این حل نشد آی سی های بافر یا همون رم رو بررسی کن

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام دوست عزیز
این گرافیک برق خوره
چیپ بزرگی داره
هیت ملایم به دردش نمی خوره
یه هیت سنگین با فلکسی خوب میخاد
البته باز هم مرجوع میشه مگر اینه یه کار درست و حسابی مثل ریبال چیپ

سلام دوست عزیز
این گرافیک برق خوره
چیپ بزرگی داره
هیت ملایم به دردش نمی خوره
یه هیت سنگین با فلکسی خوب میخاد
البته باز هم مرجوع میشه مگر اینه یه کار درست و حسابی مثل ریبال چیپ
سلام
این مدل کلرت گرافیک از برق خود اسلاید پی سی ای استفاده میکنه و وردی برق از طریق کانکتور یا سوکت نداره
من هم این مشکل رو داشتم بعد از یه ریبال زیاد و گرفتن سردی لحیم و همه اینا باز مشکل برا مدتی مشکل حل شد اما به تدریج این تصوریر بیشتر و زودتر شطرنجی میشد خوب مال من تا جایی پیشرفت که دیگه اصلا تصویر نمیداد
خوب زیاد تحقیق کردم خیلی میگفتن تقصر از رگلاتور ها یا فتها هست ولی دیگه من ازش دست کشیدم و یکی دیگه گرفتم
ولی باز اگر مشکل پیدا بشه که از چیه من هم شروع یه درستکردنش میکنم کارت من 4830بود یادش بخیر

بالا