آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
سلام - سعه صدر ندارید و زود عصبی می شوید . گیریم که همه دانشمندید این دلیل نمی شود که مخاطب را به نادانی و قطع رابطه - و ... متهم کنید! پس سهم ساده دلان و نو رسیده ها چه می شود. با خونسردی جواب می دادیدکه نشدنی است بنا به دلائل مطروحه در بالا. اینکه بر ذوق آدم بزنید و تحریم کنید و ... این خاصیت در اغلب وبلاگها روی می دهد و موضوع اصلی فراموش و جنگ و جدل مابین نظر دهندگان شروع می شود. می توانستید بگویید که آقای محترم ! شاهنامه اخرش خوش است . اگر کلیپ را تا آخر مشاهده می نمودید متوجه می شدید که در نهایت این دو دینام و الکتروموتور از حرکت باز خواهند ایستاد. شاید شما به دلائل علمی و مسجن بهتر بدانید که کار نشدنی است اما اثبات آن برای مخاطب جدید و کم سواد (خودم را عرض می کنم) سعه صدر و ادب و ادبیات خوب می خواهد. من گاه سوالات جدی یا احمقانه درپرسش و پاسخ یاهو مطرح می کنم و پاسخ های مودبانه می گیرم.

سلام
دوست خوبم
ضمن تایید بخشی از پاسخ شما
نه تنها طرح موضوعات ناصحیح و دون پایه از سوی عقلا بلکه طرح هر موضوع بظاهر سبک و ناچیزی از سوی مجانین و کودکان خردسال هم در مواردی بانی خلق آثار ارزنده ای شده

بعنوان مثال اختراع عینک ضد خواب بواسطه تلقی کودکانه و ناصحیح یک دختر 3 ساله خلق شد و پدر وی از نظر کودکانه و نادرست وی الهام لازم را گرفت و بهمین علت پس از حصول توفیق مربوطه ، این اثر را با نام اشتراکی وی به ثبت رساند.

اما از این حیث که مطالب شایسته خود را با تلقی و استنباط بی احترامی به خود مطرح فرمودید هم منصفانه نیست
زیرا در این تاپیک ،الفاظی که موجب تلقی توهین باشد ابراز نشده و جملگی دوستان نظر صادقانه خود را مطرح فرمودند

این عبارت که چنین موضوعاتی در شان این سایت نیست دلیل نادانی سوال کننده نیست و همانگونه که در جوابیه عرض کردم اتفاقا استمرار ابهام ، دلیل ناتوانی مطلعین در افشاء کلاهبرداری و توجیه و استدلال حقایق است

زیرا اگر دلایل مطروحه موجب ارضاء و باور قلبی مخاطب میگردید سوالات آتی متوقف میشد و کلاهبرداری های گذشته ناممکن
اما این موضوع سالیان بسیار درازی است که سوژه کلاهبرداران است

نکته نهایی اینکه اساسا اگر نادانی هم مورد تاکید دوستان قرار میگرفت کلمه توهین آمیزی نبود
زیرا حقیقت غیر قابل انکار ، نادانی جملگی مخلوقات عالم از جمله نادانی کلیه انسانهاست.

اگر انیشتین هم باشیم ،در فیزیک آگاهی قابل توجهی خواهیم داشت اما اتفاقا در دیگر علوم نادان تر از افراد عادی خواهیم شد
زیرا لازمه تخصص ویژه افراد در یک یا دو علم ، تمرکز افراطی در آن علم و غفلت و ناآگاهی محض در دیگر علوم است.

بطوریکه حتی حقیر ناچیز ، بواسطه تمرکز افراطی ، حتی نام غذاها و سبزیجات و اتومبیل ها و امثالهم را نمیدانم و همواره سوژه تمسخر و مزاح نا آشنایان میگردم

لذا اگرچه جملگی در بسیاری از علوم نادانیم و در این تاپیک القاء نادانی هم مورد هدف نبوده اما با این وجود اگر کماکان چنین استنباطی دارید قطعا سوء برداشت است بویژه که غالبا یکدیگر را نمیشناسیم و دلیلی برای تحقیر و استهزاء قابل تصور نیست و صرفا تبادل نظر قلبی مورد هدف است.

درخصوص ماجرای لباسشویی که از لفظ نادانی استفاده شده . هرچند شایسته نبوده اما به شخص خارج از تاپیک اطلاق شده که مجهول تر از مجهول است و حتی با نام کاربری هم معرفی نشده

سپاس

آخرین ویرایش:

reza6777

کاربر
2011-04-17
17
151
دوست عزیز این که کار مشکلی نیست موتور رو با استارت روشن میکنی بعد ژنراتور برق رو دوباره به موتور میده اما اشکال کار در اینجاست که دیگه توانی برای استفاده دیگه نداره همه قدرتش رو میده به موتور

سلام دوستان

من تمام سیم پیچی بند ها و همه تعمیر کارایی ژنراتور ها رو سر زدم بعضی ها میگن میشه و بعضی ها میگن تا حالا این کارو تست نکردیم .این ژنراتور یک فاز نیست و داره سه فاز تولید میکنه که فقط یک فازش میره واسه الکتروموتور و بقیه دو فازش مورد استفاده قرار میگیره ...فقط یه سوال میشه الکترو موتور 3 فاز رو هم با 3 فاز برق روشن کرد و هم با تک فاز ؟ البته نه همزمان واسه یه وقتی تک فاز و برعکس واسه وقتی سه فاز ؟

آخرین ویرایش:

ديجيتال

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-28
429
1,905
تهران
سلام دوستان عزیز.چرا با امتحان کردن به جواب نمیرسید.برق مجانی یعنی چی.این دستگاه واسه راه اندازیش نیاز به یه برق راه اندازه داره که تو بهترین حالت ایده ال ترین حالت یک اپسیلون کمتر از برق مصرفی برق میده که این از اون چیزی که مصرف کردیم کمتره پس هیچ برق رایگانی تولید نکردیم.این ایده تقریبا توی ذهن همه ی کسایی که با برق سر و کار داشتن شکل گرفته و کاملا کاملا نشدنیه.من فکر میکنم اصل ایجاد این تاپیک خوبه چون به هر حال سوالی بوده که شاید ذهن خیلی ها رو مشغول کرده باشه و به شهامت اغاز گر تاپیک افرین میگم.سپاس

reza6777

کاربر
2011-04-17
17
151
سلام دوستان عزیز.چرا با امتحان کردن به جواب نمیرسید.برق مجانی یعنی چی.این دستگاه واسه راه اندازیش نیاز به یه برق راه اندازه داره که تو بهترین حالت ایده ال ترین حالت یک اپسیلون کمتر از برق مصرفی برق میده که این از اون چیزی که مصرف کردیم کمتره پس هیچ برق رایگانی تولید نکردیم.این ایده تقریبا توی ذهن همه ی کسایی که با برق سر و کار داشتن شکل گرفته و کاملا کاملا نشدنیه.من فکر میکنم اصل ایجاد این تاپیک خوبه چون به هر حال سوالی بوده که شاید ذهن خیلی ها رو مشغول کرده باشه و به شهامت اغاز گر تاپیک افرین میگم.سپاس

ممنون داداش من

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
به نظر من کار نشد نداره...با تکن.ل.ژی که تو سیستم های سیم کشی و ابر رسانا ها داره صورت میگیره تلفات توان رو دارن به صفر میسونن که رصسوندن
الان حدود چند ساله که یک جریان الکتریکی رو توی یه ابر رسانا القا کردن و هنوز اون جریان در حال دورانه .... دوست خوبم کار نشد نداره.شاید مخترعش شما بشی...به نظرات همه گوش بده و منطقی و علمی برو جلو

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
به نظر من کار نشد نداره...با تکن.ل.ژی که تو سیستم های سیم کشی و ابر رسانا ها داره صورت میگیره تلفات توان رو دارن به صفر میسونن که رصسوندن
الان حدود چند ساله که یک جریان الکتریکی رو توی یه ابر رسانا القا کردن و هنوز اون جریان در حال دورانه .... دوست خوبم کار نشد نداره.شاید مخترعش شما بشی...به نظرات همه گوش بده و منطقی و علمی برو جلو

سلام
بله تواضع و استماع نظر دیگران حسن قابل توجهی است
اما
اولا دستیابی به مطلق در هیچ مقوله ای ممکن نیست و لذا هرگز ابر رسانای صفر اهم تولید نخواهد شد همانطور که تولید بینهایت اهم نیز میسر نیست

ثانیا با فرض محال که ابر رسانای صفر اهم نیز تولید بشه و اصطکاک هم صفر بشه و القاء ایده آل وووو همگی ایده آل بشه (که نمیشه )
دراینصورت با خودکشی به بازدهی 100 درصد رسیده ایم که یک ژنراتور انرژی موتور را و موتور هم انرژی ژنراتور را تامین میکنه

اما حتی با این وجود هم علی می مونه و حوضش و چیزی عاید ما نمیشه و لذا برق مجانی چی میشه ؟

لازمه برق مجانی بازدهی بالای 100 درصده

اما درحالیکه علم و دانش بیش از پیش اثبات کرده هرگز و هرگز به بازدهی 100درصد هم نمیرسیم بعضی ها به بازدهی بالای 100درصد رسیده اند (البته فقط در اینترنت و حلوا حلوا نه در عمل )

چون 100درصد و مطلق فقط خداست.
از این جور خدایی منم بلدم ولی قبض برق این حرفها حالیش نیست و قلمبه قلمبه میاد.

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا