آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
درود بر مهندس
گفته شما کاملا درست است من هم نگفتم که انرزی را افزایش میدهد گفتم به خاطر وزن زیاد انرزی را که به ان وارد شده دوباره به محور انتقال میدهد اگر به فیلم هم دقت شود در لحظه راه اندازی زمانی که متور را به برق وصل میکند با کمک دست چرخ را حرکت میدهد این نشان میدهد که انرزی زیادی را برای راه انداختن خود تلف میکند . و زمانی که شتاب متور به حد اکثر رسید ان موقع دو شاخه را از پریز جدا میکند
درسته که کار این وزنه در موتور وکاستهای قدیمی برای جلوگیری از تنشهای لحظه ای است ولی در اینجا برای انرژی که درون خود ذخیره میکند استفاده شده است

سلام

من هم چنین جسارتی نکردم که شما فرمودید بلکه اثر آنرا تشریح کردم
درواقع چرخ لنگ دقیقا شبیه خازن عمل میکنه
خارت تغییرات ناگهانی ولتاژ تغذیه را ملایم و لخت میکنه و چرخ لنگ تغییر ناگهانی تعداد دور را

و دقیقا همینطوره که فرمودید یعنی مانند خازن انرژی را ذخیره میکنه

من در نوجوانی اولین آزمایش را بشرح زیر انجام دادم که هیچوقت یادم نمیره که با افکار کودکانه تصور میکردم بزودی فتح الفتوح میکنم

بطوریکه وقتی دیدم با مک زدن شلنگی که یکطرفش درون آب است آب تا انتهای منبع بدون انرژی از شلنگ خارج میشه
لذا خواستم توربین کوچکی در مسیر جریان آب نصب کنم و سر شلنگ را در دریا یا سفره های آب زیر زمینی و با یک مک زدن تا ابد برق تولید کنم

ولی با خودم گفتم با بنکه آب کوچکی آزمایش کنم که آبروریزی نشه
لذا سر شلنگ را در بنکه قرار دادم و با مک زدن آب از شلنگ جاری شد و خواستم آب جاری را در بنکه برگردانم که از خواب پریدم زیرا باید بنکه بالاتر از انتهای شلنگ میبود تا آب جاری بشه و نمیشد آب به بنکه برگرده
زیرا سنگینی آبی که در شلنگ و پایینتر از بنکه است موجب مکش میشه

لذا کنار بنکه نشستم و دستم را زیر چانه گذاشتم و به بنکه خیره شدم و به فتح الفتوح خود خندیدم

ولی از رو نرفتم و آنقدر از این آزمایشات انجام دادم که اصل بقای انرژی را در کتاب علوم خواندم و به تمام آزمایشاتم خندیدم و حسابی از خواب پریدم

در این وادی طرح های خنده دار و حقه های کلاهبردار زیاده

حتی در رستوران یکی از کشورهای غربی ( که نامش در خاطرم نمونده ) چرخ دواری درست کرده بودند که با گلوله های گردی که درونش بود بصورت دائمی میچرخید و عاقبت پس از چند سال که مکان دیدنی شده بود و صاحبش کلاهبرداری خوبی کرده بود بالاخره گندش دراومد که انرژي گرداننده آنرا مخفی کرده بود.

بدلایل علمی دروغ بودن این داستان ها به اندازه داستان مسافرت انسان به مرکز خورشید خنده دار و مضحکه

سپاس

آخرین ویرایش:

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز ظاهرا که بازار طرح شما داغ هست
اینم یه لینک که به زبان مادری شما رو راهنمایی کرده
اگر جواب گرفتی در همین تاپیک منتظر نتبجه هستیم
انرژي هاي رايگان توليد برق رايگان - ژنراتور خود پايدار با ابتكارات گوناگون Self Powered Generator
اساتید میفرماییند این طرح به عنوان تولید انرژی بی پایان غیر قابل قبوله
آیا به عنوان کاهنده هزینه برق هم نمیشه قبولش کرد؟ یعنی هر وقت کم اورد یه ورودی برق شهر هم بهش بدیم که کمکش کنه و وزنه رو به دور بالا برسونه

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام
در قدیم یک همچنین کلکی به یک قوری چینی زده بودند قوری را از جایی بوسیله دسته آویزان کرده بودن بصورت مداوم ساعتها آب از سر لوله آن بدون اینکه به منبع آبی وصل شود آب سرازیر میشد کلکش این بود که به داخل دهانه لوله یک شیلنک بیرنگ نازک وصل بود و داخل محل ریزش آب مخفی شده بود و لوله مزبور به یک پمپ آب وصل بود که توسط پمپ آب به داخل قوری پمپاژ میشد و آب مداوم جاری بود.

آخرین ویرایش:

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین
منم زیاد فکر و نقشه داشتم ولی بیهوده بود حتیبه غیر از ژنراتور و موتور که بی نتیجه بود طرح هایی با آهنربای دایم و مکانیک پیچیده که به دلیل کم بود امکانات و تلاش زیاد به بی نتیجه بودن آن رضایت دادم ....
سرمایه گذاری برای بهبود طرح های انرژی خورشیدی یا بادی معقول تر است مثلا طرح هایی دقیقتر برای چرخش دقیق صفحات خورشیدی برای حداکثر راندمان و یا اصلاح طرح ترمز توربین های بادی برای کاهش تلفات.
به امید موفقیت شما دوست عزیز.

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام
بنظر من باید به انرژی های خورشیدی توجه خاصی شود
بعلت گرانی باتری های خورشیدی و تجهیزات مربوطه هنوز تا بحال هیچ خانه یا آپارتمانی از این سیستم استفاده نکرده
ولی بعنوان نمونه در کشور مجارستان تمام خانه ها به این سیستم مجهز بوده و حتی زمانی که هر خانه ای شارژ اضافی دارد اداره برق از آن استفاده نموده و آن برق را بجای دیگر انتقال میدهد و زمانی که همان خانه برق کم میاورند همان شارژها پس داده میشود.

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین
دوستان ولی عجب ژنراتوری ساخته من تعجب کردم جریان هجومی سنگبر هیچ تاثیری روی دور ژنراتور نداره حالا وقتی جوشکاری کرد دیگه یقین پیدا کردم یا خودشو سر کار گذاشته یا بینندگان رو شاید دوربین مخفی بوده فکر پول قبض برق رو بکنیدکه بیچاره موتور باید چندین آمپر رو که به قول معروف از زیر سنگ بیرون میاد رو برای فیلم برداری هدر بده .

abayan

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-10-14
297
1,122
کاشان
سلام جناب غزال من فیلم رو دیدم
شاید درست باشه
اما
اون جعبه پشت دیسک مشکوکه و میتونه باتری و مبدل داخلش باشه
ضمنا سه فاز برق میده که بااون جوشکاری- برش چوب- برش فلزات و لامپ روشن می کنه برحسب فرض اگه دستگاه هم کار کنه ایا با این موتور این توان فاز رو می توان ساخت؟؟
ماقبلا دستگاهای دیزل یا بنزینی با اون ژنراتور قوی رو دیده ایم اما اونها وات به این بالایی نمی دهند!! جوشکاری نه بابا

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
دوست عزیز ظاهرا که بازار طرح شما داغ هست
اینم یه لینک که به زبان مادری شما رو راهنمایی کرده
اگر جواب گرفتی در همین تاپیک منتظر نتبجه هستیم
انرژي هاي رايگان توليد برق رايگان - ژنراتور خود پايدار با ابتكارات گوناگون Self Powered Generator
اساتید میفرماییند این طرح به عنوان تولید انرژی بی پایان غیر قابل قبوله
آیا به عنوان کاهنده هزینه برق هم نمیشه قبولش کرد؟ یعنی هر وقت کم اورد یه ورودی برق شهر هم بهش بدیم که کمکش کنه و وزنه رو به دور بالا برسونه

سلام

لینکی که جناب mster0072000 عزیز معرفی کرده حتما ببینید خیلی خیلی جالبه

دریایی از تولید برق مجانی اونجاست اونوقت ما برای پول برق ناراحتیم
یکی از اونا توی آپاراتی داره استفاده میکنه که از همه بهتر و پیشرفته تره فقط با یک موتور و یک ژنراتور و یک تسمه ، برق آپاراتی رو تامین میکنه
معلوم نیست اینهمه پیچیدگی چه جوری بفکرش رسیده ؟ !

چونه و گونه های من از شدت خنده درد میکنه
چند سالی بود اینقدر نخندیده بودم حتما ببینید

سپاس

mohamad1357

مدیر بخش DVB-T
مدیر تالار
2013-03-12
2,084
34,869
MASHHAD
باسلام
دیدم دوستان نظرات خوبی داشتند.حالاجهت اطلاع میگم.
چندسال پیش منهم همین ازمایش روانجام دادم ولی درمقیاس کوچکترولی بی نتیجه به نظرم انرژی مکانیکی که تولید میشد حدود 10 تا20 درصد انرژی اعمال شده را تلف میکرد.
.

به نظرم ما فقط تبدیل انرژی داریم نه تولید.

آخرین ویرایش:
بالا