آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
810
1,016
فقط تولید برق رایگان توسط انرژی های کیهانی مقدوره که نیکولا تسلا خواست اجراکنه که نزاشتن پروژش اجرا بشه

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
امواج رادیویی رو میشه با انتن ها و سلف های بزرگ گرفت برای صدا میشه از صدها میکروفون داخل قیفی استفاده کرد و برای گرما میشه از الیاژهایی استفاده کرد که با خم شدن تولید الکتریسیته میکنن حتی میشه با فشار روی بعضی سنگها و مواد خاص مقداری الکتریسیته گرفت باد و نور رو که همه میدونن ، همه این طرح ها در واقع نوعی مفت خوری و انرژی گرفتن از اطراف. با جاذبه اب و شلنگ و تسمه ای که ظرف بهش وصله و میچرخه هم موضوع خوبی برای تولید انرژیه در واقع شباهت زیادی به ابشار عجیب زمان هخامنشی داره .

آخرین ویرایش:

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
955
ببین عزیز جوک سال نیست برای یک جستجوگر علم تعصب و محافظه کاری بدترین افت ...البته موضوع تولید برق رایگان به اون نگاه ساده بینانه و اسونی که مثلا چندتا دینام و یه موتور باشه نیست قضیه خیلی خیلی پیچیده تر از اونیه که فکرشو کرد اما این به معنای غیر ممکن بودن نیست یک آهنربا میتونه تا مدت تقریبا نامحدودی یه تیکه اهن رو برخلاف نیروی جاذبه کنارش نگه داره چطوری میخای اینو به راحتی توضیح بدی مثال دیگش اینه با یک کیلو میشه ده کیلو رو بلند کرد اونم با اهرم ... یا اینکه الکترون انرژی شو از کجا میاره که دائم بدور هسته میچرخه چرا انرژیش تموم نمیشه ایا نمیشه مثلا تکنیکی شبیه الکترون رو بزرگتر فرض کرد و از نیروی اون استفاده کرد ...البته که برای درک اینجور چیزا نیاز به نگاهی فراتر از قوانین علم موجود هست هنوز نیروی گرانش توضیحی در موردش نیست نیرویی که دائمیست اگر هم کشف بشه هرگز نمیان به منو شما بگن .

جوک سال دو
استاد نگاه شما بسیار شبیه مسولین هست که فوج فوج انرژی خورشیدی نازل بر کشور رو نادیده میگیرن میرم دنبال انرژی هسته ای
شما کمر همت ببند پنل خورشیدی بساز هم ارزون تر و هم ساده تر و هم در دسترس تر هست

sn007

کاربر vip
کاربر
2010-12-03
8
6
به نظر من اگه بشه چند تا سیم پیچ و دوتا مونور و اهنربا جوری سر هم کرد و استفاده از چود قطله مانند اینورتر یا م ار یکسو ساز میشه یکاری کرد

علی رضا شاهر

کاربر vip
کاربر
2020-09-27
2
5
69
با سلام . اصل بقای انرژی نمی توان بر هم زد . ولی میشود از خورشید و باد و جزر مد دریا و غیره برق گرفت . ولی نه با اینورتر یا ترانس افزاینده یا کاهنده بودن دادن انرژی به ان از آن انرژی گرفت .
خدا نگهدار .

sn007

کاربر vip
کاربر
2010-12-03
8
6
پس تسلا چکار کرده بود کا با ترانس افزاینده اهنربا کاری کرد که حتی هنوز هم کسی افشا نکرده که نکنه برای همه بشه رایگان و دیگه َََ... بماند جای بحث اینجا نیست

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
199
43
کرج
من چند تا مقاله تحقیقاتی راجب برق رایگان خوندم که دانشمندی که داشت اینکار رو انجام میداد سریعا ناپدید شده اصولا اگر کسی بتواند بعداز سالها تلاش به همجین کاری دست پیدا کنه ترتیبشو میدن و باید اعتراف کرد کسی باید اینکار بخاد انجام بده که جانشو ازخطر بتونه حفظ کنه ::agor:::72000000:::badass:::p:

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
جوک سال دو
استاد نگاه شما بسیار شبیه مسولین هست که فوج فوج انرژی خورشیدی نازل بر کشور رو نادیده میگیرن میرم دنبال انرژی هسته ای
شما کمر همت ببند پنل خورشیدی بساز هم ارزون تر و هم ساده تر و هم در دسترس تر هست

ببین عزیز اگه بشینیم و بگیم نمیشه هیچکاری کرد اب از اب تکون نمیخوره منم با نظرت برای تولید انرژی خورشیدی موافقم منتهی انرژی خورشیدی در همه نقاط کشور جواب نمیده نباید فقط به یک نوع انرژی وابستگی داشته باشیم منظورم از مولد چندکاره این بود که اگه یکی نبود بشه از بقیه استفاده کرد کسایی هستن که طرح های خوبی دارن اما خطر جانی این کار بسیار زیاد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sonysony

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,873
10,555
سلام
تا اینجایی که نظرات دوستان را خوندم دوستان به افسانه ها و داستان ها بیشتر از واقعیات علمی علاقه دارند.
این دنیا قواعد و قوانین خاص خودش را داره و با اونها اداره میشه.تبدیل انرژی چه از انرژی شیمیایی باشه یا همجوشی یا شکافت هسته ای یا باد و جریان آب و زمین گرمایی وکیهانی و .... یا حتی انرژی های ناشناخته باشه نیاز به ابزار و وسایلی داره که گاها به خاطر همین وسایل به صرفه نیست.و همه این تبدیل ها تلفات داره اینجوری نیست که صد وات ورودی بدی 101 وات بگیری

-------------
دوستی دارم که مدتی پیش می خواست بخاری درجای کامیون را با چند تا باتری قلمی راه بندازه و بخار ایجاد کنه و توربین به کار بندازه و دوباره باتری شارژ کنه و....بهش گفتم با این روش نمیشه اول باید توان مورد نیاز را محاسبه کنی و باتری را نسبت به اون بگذاری و ...بعد چند مدت دیدمش گفت تو نفوس بد زدی برای همین درست نشد!!!! حاضر نشد بپذیره که علتش قوانین فیزیکه و اصرار داشت به خاطر انرژی منفی من بوده

-------------------------------

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
سلام به دوستان عزیز گروه

من تو تلگرام یه گروه دارم تمام اساتید مانند استاد غزال.و در رشته های مختلف از الکترونیک و شیمی ومکانیک و..... توش عضو هستن اسم انجمن تولید انرژ بدون سوخت بیشتر اونایی که تو دانشگاه شریف و دانشگاهای خارج از کشور عضو هستن. کسانی که اختراعاتی به ثبت رسوندن وووووو گروه ازاد نیست که هر کسی بتون توش بره ثبت نام کنه شماره تلفن و مشخصات و میزان تحصیلات و تخصص. را میخواد و خود مدیر گروه ثبت نامتون میکنه گروه مال بنیاد کشه میباشد زیر نظر مهران کشه میباشد اگه کسی بخواد اختراع ای را به ثبت برسونه راهنمایش میکنن من نزدیک 5 ساله تو گروهشونم .
اگه مدیر گروه اجازه بده طریقه وارد شدن را میزارم .
اگه مدیران صلاح ندونستن پست را پاک کنن.

آخرین ویرایش:
بالا