آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام

اگه خالی بندی پسر همسایه شما 21 نباشه مطمئنا کمتر از 20 هم نیست

مگه انرژی هسته ای نقل و نباته که همسایه شما آورده

درحالیکه برای پوکه انرژی هسته ای هم جنگ و جهاد شده و بخاطرش چند ساله داریم سماق می مکیم ، چطور پسر همسایه شما خونه باباش آورده !

احتمالا همسایه شما همونه که محمود میگفت انرژی هسته ای رو با قابلمه و کاسه بشقاب توی خونه درست کرده
نمیخواد دستشو رو کنه که گفته از خارج آورده

سپاس

باعرض سلام
استاد ناراحت نشو به اخطار به ایشان عکس آن را بخواه متشکرم اگر عکس را نگذاشت بعد با پیام خصوصی بمباران کنیم که دوغ در سایت جا نداری

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

باعرض سلام
استاد ناراحت نشو به اخطار به ایشان عکس آن را بخواه متشکرم اگر عکس را نگذاشت بعد با پیام خصوصی بمباران کنیم که دوغ در سایت جا نداری

سلام

نه دوست خوبم
اولا ایشون ادعای شخص ثالث را مطرح فرمودند و گهگاه همگی ما مغلوب ادعاهای افرادی میشویم.

ثانیا پس از تحقیق و احراز حقایق ، با صداقت قابل تحسینی ، واقعیت مربوطه را مطرح فرمودند که گویای شخصیت ستودنی ایشان است .

مضافا که پیگیری ایشان نیز قابل تقدیر و تحسین است .

سپاس

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

باعرض سلام
دوست عزیز من که اخطاری نمیبینم شما چطوری اخطار فرض کردی؟

تو تموم پستهای استاد اگه یکدونه اخطار پیدا کردی بگو جایزه داری

kish2012

کاربر
2014-03-23
3
11
https://t.me/pump_upp
t.me
پاسخ : کسی میتونه کمک کنه

این هم لینک دانلود ویدیو

ممنون از این ویدیوی مفیدتون خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم حتما اقدام به درست کردنش میکنم این فکرمیکنم این ویدیو روسی باشه ولی کشورهای دیگه کاملتر و سبکترشم زدن و فکر میکنم به خط تولیدم رسیده باشه دهقانی از کیش

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
387
2,861
بادرود - هر چند که این مطلب به خیلی وقت پیش بر میگرده کاری به درست و غلت بودن این طرح ندارم اما فراموش نشه که قدرتها و شرکتهای نفتی در جهان وجود دارند که بنا به منافعشون دنیا را به شکلی اداره میکنند که مخالف سر سخت انرژی های پاک هستند . و بشدت این گونه طرح ها را با شگرد های گوناگون نابود میکنند.

20solution

کاربر
2012-02-29
31
44
اگه طرحی باشه که انرژی نیروی گرانش روبه پایین(مرکز) رو به انرژی دورانی (یا حالت هایه دیگه) به صورت متناوب تیدیل بشه البته که میشه،
در مورد انرژی مغناطیس و بقیه هم همینطور

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
435
1,114
55
کبودراهنگ همدان
مشاهده فایل‌پیوست 85991

میخام این ژنراتور رو درست کنم کسی میتونه کمک کنه چجوری این موتور ها رو تهیه کنم ..
این هم ویدیوش البته توی یوتیوب هست نشد اپلودش کنم

FREE ENERGY Motor Flywheel energy for freedom - YouTube

ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه ...

با سلام
دوست عزیز، این پروژه سرکاریه و بیشتر برای جذب لایک و بازدید از پست ، طرف میاد از این دست فیلم تو سایت قرار میده
از لحاظ علمی هم این کار شدنی نیست !!! چرا که ما مبدل ایده آل نداریم که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل کند

دلیل دیگه هم اینه که هر کی میامد در منزلش یه نیروگاه رایگان راه اندازی می کرد و شرکت توانیر را با این همه تشکیلات سد، نیروگاه، پست های انتقال و توزیع و آن همه
نیروی انسانی را تعطیل می کردن

موفق باشید.

بالا