آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

rasool54

کاربر
البته یه دستگاهی رو من شنیدم که بدون هیچ سوختی و تولید هیچ الاینده ای برق تولید میکنه که یکی از دوستانم گفت قیمتشم تقریبا 7میلون تومنه.
یه خوراک پز یکی از همسایهای فامیلمون داره که با انرزی هسته ای کار میکنه پسرش تو یه شرکت هسته ای توی امریکاست اون براش اورده فقط یه کلید پاور داره میگه اگه روشنش بزاری 10سال روشن میمونه بعد تموم میشه.
شاید یه همچین چیزی باشه که برقم تولید کنه.
اگه بتونم عکسشو براتون میزارم.

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,825
فارس
البته یه دستگاهی رو من شنیدم که بدون هیچ سوختی و تولید هیچ الاینده ای برق تولید میکنه که یکی از دوستانم گفت قیمتشم تقریبا 7میلون تومنه.
یه خوراک پز یکی از همسایهای فامیلمون داره که با انرزی هسته ای کار میکنه پسرش تو یه شرکت هسته ای توی امریکاست اون براش اورده فقط یه کلید پاور داره میگه اگه روشنش بزاری 10سال روشن میمونه بعد تموم میشه.
اگه از این خوراک پزا که بالاش پره داره و با گرمای سوختن نفت میچرخه و برق تولید میکنه باشه حداقل مال 55 سال پیشه:congratulatory:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765

سلام

اگه خالی بندی پسر همسایه شما 21 نباشه مطمئنا کمتر از 20 هم نیست

مگه انرژی هسته ای نقل و نباته که همسایه شما آورده

درحالیکه برای پوکه انرژی هسته ای هم جنگ و جهاد شده و بخاطرش چند ساله داریم سماق می مکیم ، چطور پسر همسایه شما خونه باباش آورده !

احتمالا همسایه شما همونه که محمود میگفت انرژی هسته ای رو با قابلمه و کاسه بشقاب توی خونه درست کرده
نمیخواد دستشو رو کنه که گفته از خارج آورده

سپاس

آخرین ویرایش:

alirezapc30

کاربر
2014-10-31
36
84
سلام.
م یه چیز توفیزیک یاد گرفتم که "بازده هیچ ماشینی 100 در 100 نیست" یعنی باید انرژی بیشتری بدی کمتر دریافت کنی.
من شنیدم گروههایی که تبلیغ انرژی رایگان دارن از طرف سازمان حمایت از محیط زیست جهانی پشتیبانی میشن.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
با سلام
اقا امار این دستگاهرو گرفتیم شایعه ای بیش نبود متاسفانه.:11722:

سلام

دوست خوبم

دروغ طرف خیلی گنده بود و نیاز به آمار نداشت

درسته که پیشرفت تکنولوژی تصاعدی شده ولی دیگه نه اونجوری که محمود میگفت

سپاس