آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر نداشتن مادر بورد ECS مدل RS740M-M

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام مادربورد فوق تصویر نمیدهد و کد 88 یا NO روی دیباگر است-همه ولتاژها چراغشون پر نوره و ریست خاموش و چراغ کلاک کمرنگ-هیچ قطعه ای داغ نمیکنه-چیپها رو فشار دادم تصویر نمیاد-هیچ بوقی نمیزند-
از CPU ی که گذاشتم روش زیا مطمئن نیستم!
چیکار کنم؟:sadwalk:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
سلام مادربورد فوق تصویر نمیدهد و کد 88 یا NO روی دیباگر است-همه ولتاژها چراغشون پر نوره و ریست خاموش و چراغ کلاک کمرنگ-هیچ قطعه ای داغ نمیکنه-چیپها رو فشار دادم تصویر نمیاد-هیچ بوقی نمیزند-
از CPU ی که گذاشتم روش زیا مطمئن نیستم!
چیکار کنم؟:sadwalk:

درود
ابتدا کلیر سیموس کن
کد 88 مربوط به بایوس است !
بایوس رو از سایت رسمی بگیر (چنانچه نبود تو اینترنت جستجو کن) و پروگرام کن دقت کنید که به همراه Rev مربوط به مادربرد خود پروگرام کنید !
چنانچه مشکل حل نشد سعی کن با سی پی یو دیگری هم تست کنید
نتیجه را نیز اعلام کنید
با تشکر

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
بایوس رو پروگرام کردم روشن شد! تصویرم آورد ولی برق رو قطع میکنی بعد 15 دقیقه دوباره روشن میکنی تصویر نداره بعدش سریع برق رو قطع میکنی و دوباره روشن میکنی تصویر میاره! به نظرتون از کجاشه؟

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
سلام
بایوس رو پروگرام کردم روشن شد! تصویرم آورد ولی برق رو قطع میکنی بعد 15 دقیقه دوباره روشن میکنی تصویر نداره بعدش سریع برق رو قطع میکنی و دوباره روشن میکنی تصویر میاره! به نظرتون از کجاشه؟

درود
زمانی که تصویر نمیاد دیباگر چه کدی میده ؟
اعلام کن تا بهتر راهنمایی بشی
موق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AHMADRG

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام کد ff - آی سی بایوس رو عوض کردم مثل اینکه فعلن درست شده ولی آی سی بایوس رو مادر بورد دیگه مشکلی نداره آخه!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
سلام کد ff - آی سی بایوس رو عوض کردم مثل اینکه فعلن درست شده ولی آی سی بایوس رو مادر بورد دیگه مشکلی نداره آخه!

درود
احتمال اینکه خود آیسی بایوس ایراد داشته باشه نیز هست
چنانچه با آیسی دیگر مشکلی پیش نیاید پس ایراد از آیسی بایوش است
ضمنا کد ff هم مربوط به رام و بایوس است . بعید میدانم دیگر برات مشکلی پیش بیاد
موفق باشی

بالا