آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز نشدن اینترنت در مودم ASuz AM602

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود بر شما
این مودم اینترنت که به ظاهر همه چیز سالمه کانفیگ میکنم - چراغ لینک بعد از چند ثانیه که خط تلفن رو وصل می کنی ثابت میشه چراغ کانکت بودن به اینترنت یا همون ACT در مودم ایسوز روشن میشه و چشمک میزنه که یعنی اتصال به اینترنت
اما با هیچ مرورگری هیچ سایتی باز نمیشه و توی محیط داس PING google.com هم زدم پینگ نکرد
باز کردم دو تا خازن 220 16ولت باد کرده بود عوض کردم خوشحال از اینکه ایراد رو پیدا کردم باز هم همون مشکل ... اینترنت نمیره
. رو حالت Bridge گذاشتم کانکشن درست کردم کانکشن ارور 691 میده در حالی که با یک مودم دیگه و با همین کانفیگ به اینترنت وصل میشم
فریمور رو هم آپدیت کردم جواب نداد
دوستان راهنمایی کنید:khandehhh:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما مودم رو پینگ میکنید که وارد تننظیماتش میشید! داخل خود مودم بعضی ها گزینه ping دارند ببینید از داخل خود مودم چیزی پینگ میشه ؟
اگر نداره شما dns رو داخل مودم هم ست کنید و بعد از سیستمتون همون dns که ست کردین ببینید ping میشه؟
8.8.8.8
4.2.2.4
ست کنید برای dns.
اگر مشد تا حالا مودم رو ریست کردین؟ یکبار کلید ریست اون رو به مدت 10 تا 15 ثانیه نگه دارید (از دفترچش نگاه کنید ببینید دقیقا چقدر لازم هست که نگه دارید) بعد دوباره کانفیگ کنید و فقط چیزهی ضروری رو بدید. اگر بازم حل نشد دیگه مشکل سخت افزاری داره.
البته اول مطمئن بشید که چراغ اینترنت روشن هست!

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
با تشکر از شما
منکه عرض کردم چراغ اینترنت یا همون ACT روشنه و چشمک میزنه... این کار ها هم انجام شد باز هم جواب نگرفتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_sha

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود بر دوستان
همون جایی که این مودم رو گرفتم یکی دیگه هم تو انبارش داشت که باز هم همون مشکل رو داشت
یعنی احتمال داره ضعف این مودم ها همین باشن ؟

:11674:

بالا