آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: وصل کیس به ال ای دی

psdkhdsd

کاربر vip
کاربر
2011-11-29
97
295
با عرض سلام خسته نباشید کیس کامپیوتر را خواستم به تلویزیون ال ای دی وصل کنم کابل vgaبهhdmiگرفتم ولی جواب نمی دهد چون کارت گرافیک خروجی hdmi ندارد و ledهم ورودی vgiندارد و کابلی را که گرفتم فقط hdmi را به vgi تبدیل میکند اما برعکس عمل نمی کند

پیوست‌ها

• 12.4 کیلوبایت بازدیدها: 97

امیرهادی

کاربر
2013-07-30
182
724
آسمان
با عرض سلام خسته نباشید کیس کامپیوتر را خواستم به تلویزیون ال ای دی وصل کنم کابل vgaبهhdmiگرفتم ولی جواب نمی دهد چون کارت گرافیک خروجی hdmi ندارد و ledهم ورودی vgiندارد و کابلی را که گرفتم فقط hdmi را به vgi تبدیل میکند اما برعکس عمل نمی کند

باسلام

اول: این کیس شما قسمت گرافیک چه خروجی هایی داره وتلویزیون شما چه ورودی هایی داره

دوم : این طور که شما میگید راهی جز خرید یک کابل دیگه وجود ندارد.

سوم : الان مشکل چیه؟ :confused:
:confused:

psdkhdsd

کاربر vip
کاربر
2011-11-29
97
295
سلام کارت گرافیک فقط خروجی vgi دارد وتلویزیونهای ledجدید ورودی avوhdmiداردوvgiندارد وخیلی از مشتریان دنبال این هستند تا کیس را به ال ای دی وصل کنند و کسی موفق نشده

امیرهادی

کاربر
2013-07-30
182
724
آسمان
سلام کارت گرافیک فقط خروجی vgi دارد وتلویزیونهای ledجدید ورودی avوhdmiداردوvgiندارد وخیلی از مشتریان دنبال این هستند تا کیس را به ال ای دی وصل کنند و کسی موفق نشده

با سلام

تبدیل VGA به HDMI فرانت

به وسیله‌ی این مبدل می‌توان خروجی VGA به همراه Audio را به HDMI تبدیل کرد.

ویژگی‌ها:

* تبدیل آنالوگ VGA همراه با صدا به دیجیتال HDMI

* نصب و استفاده آسان و راحت

* تامین انرژی مورد نیاز از طریق USB

* پشتیبانی از سایزهای مختلف رزولیشن تا 1920x1080
lg_32c49_vga_to_hdmi_fn.jpg

abed10

کاربر
2014-03-09
1
1
سلام دادا به نظرم یک کارت گرافیک بخری راحن نری این کابلی که عکس شو نشون دادی تا حالا تصویر ی انتقال نداده این کابل برای کار کردت به یک بردی احتیاح داره که 90 تومان قیمت هست در اصل این برای این برد ها طراحی شده است

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
خودتان گفتید کابل vgaبه hdmi یعنی خروجی کامپیوتر به ورودی ال ای دی اگر جواب نداده از کابل دیگه استفاده کن در ضمن رزولیشن کامپیوتر را روی 1024 قرار بده من با این روش کار کرده و جواب گرفتم

بالا