آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: پرسش و پاسخ برای راه اندازی سرور آپدیت نود 32

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
با سلام و احترام
اول اینکه ببخشید ساعت 3 شب چشام به زور میدید
دوم اینکه آقای نکویی شما تمام آموزش چگونگی آنلاین آپدیت را حذف کردید که
استتفاده از Wamp و IIS و یا هر چیز توی این مایه ها نکته مهمه
نکته بعد اسم سایت را نوشتم ببخشید الان لینک میزارم
امیدوارم این لینک جرم نباشه
Download ESET Smart Security 7.0.302.26 x86/x64 (Update 9237) 2014 01 01 - SoftGozar.com
نسخه کرک شده را دانلود کنید که به شما اجازه تعویض سرور آپدیت میده
------------------------------------------------------------------------------------
مسئله ای که برای من مبهم هست برای هر آپدیت پوشه مستقلی ایجاد میشه به نام مثلا 4 و 5 و 6 و 7 که اینها احتمالا برای ورژنها مختلف نود هست.
حالا ما لایسنی که داریم همان یکی برای گرفتن آپدیت برای تمامی این ورژنها کافیست؟ و اینکه در نود 32 سمت کاربر برای هر ورژن باید آدرس پوشه مستقیم همون ورژن رو بدیم؟ یا همون آدرس پوشه اصلی رو باید بدیم؟؟

آقای نکویی شما تیک V3 را بزنید
اصلا پوشه های V4 V5 V6 V7 و ... را حذف کنید
نیاز اصلی فایل Update.Ver هست و فایل های کناریش ( که با این آپدیت همه ورژن ها را میشه آپدیت کرد)
آپدیت آفلاین کردن نود هم همه جا آموزشش هست
فقط جای پوشه آپدیت آدرس فایل توی هاستتون را بنویسید
-----------------------------------------------------------------------------
دستتون هم درد نکنه کلا حذف کردید هر چه نوشتم را
مثلا اونجا که گفته بودم
ESET Update 2.png
اگه تریال را انتخاب کنید و آپدیت را خورد کلاینت ها بدید در ورژن 4 کلا آنتی ویروس را از کار میندازه
و ورژن های بالا تر ممکنه به سیستم آسیب برسه
----------------------------------------------------------------------
اینم بهترین اسکریپت ولی خیلی مشکل داره و باید توسط خود مدیر سرور ویرایش بشه
بهترین برای اکانتینگ سرور نود و همخوانی با برنامه داره
انشالله مورد استفاده قرار بگیره
dl.persianscript.ir/script/persian-vip-download-1.3.zip
-----------------------------------------------------------------------
موفق باشید

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
ممنون بابت توضیح. اونجا که حذف کردم برای این هست که ساخت سرور با wamp یا xamp یا iis یا winginx و ... ربطی به اصل موضوع نداره. شما با هر چی بتونید به اون پوشه دسترسی پیدا کنید فرقی نداره و این رو همه تقریبا بلد هستند. و بلد هم نبودند کلی اموزش تو اینترنت هست. اصل موضوع ما خود نود 32 هست. خیلی جاها همه اموزشها را قاطی گذاشتند اما من می خوام اصل موضوع رو جدا کنم و آموزش های سایت ما خیلی دقیق و شسته رفته هست که کسی گیج نشه.
لطفا اموزشها را در یک پست قرار بدید به جای باز کردن چندین پست و طولانی کردن تاپیک. ممنون میشم.
در مورد عکسی که گذاشتید تکراری هست. شما اگر دقت کنید من این قسمت رو با عکس گذاشتم. یعنی از تنظیمات عکس گذاشتم. و عکس شما همون هست.
گذاشتن لینک از سایت دیگر ایرانی و حتی خیلی از سایتهای خارجی که رنکینگ پایینی دارند هم خلاف هست. ولی اینبار حذف نمیکنم اما لطفا نگذارید. این مسئله باعث میشه رنکینگ سایت ما بیاد پایین.
در مورد اینکه گفتین تیکها باید برداشته بشه و فقط تیک 3 باشه. پس چرا این نرم افزار برای همه این ورژنها گذاشته اگر بدرد نمیخوره؟ دلیلی براش وجود داره؟ من میگم شاید تفاوتهایی با 3 داشته باشه!
ftp هم که نوشتید فکر نکنم نیاز باشه. اون برای این هست که اگر بخواین باز اپلود کنید روی سرور دیگر که ما روی سرور خودمون میخوایم راه اندازی کنیم.

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
در مورد اینکه گفتین تیکها باید برداشته بشه و فقط تیک 3 باشه. پس چرا این نرم افزار برای همه این ورژنها گذاشته اگر بدرد نمیخوره؟ دلیلی براش وجود داره؟ من میگم شاید تفاوتهایی با 3 داشته باشه!
طبق توضیحاتی که پاک شد ما انواع آپدیت داریم
انواع ورژن ها بر اساس V4-v5-v6-v7 و یوزر و رمز انتخابی بر اساس آیکونی که باز هم توی عکس ها حذف شد نوع آنتی ویروس مشخص میشه
برای مثال این یوزر مال آنتی ویروس هست
avv.png
ولی من گفتم این ها برای کسانی هست که میخوان آپدیت دقیقی داشته باشن
--------------------------------------------
شما با زدن تیک ورژن 3 به تنهایی ، آپدیتی به شما میده که
برای همه ورژن ها و انواع نود استفاده میتونه بشه
برای اول کار نیاز نیست خیلی سخت بگیرید
----------------------------------------------
در صورتی که میخواید خیلی دقیق کار کنید و آپدیت هر نوع از آنتی ویروس را در یک سرور مجزا ارئه بدید
میتونید از تیک های پایین و یوزر های متفاوت استفاده کنید
در صورت نیاز به دلیل اینکه یوزر ها سریع باعث بن شدن انجمن میشن
هر کسی اگه نیاز به منبعی برای دریافت یوزر هست بگید که ایمیل کنم
-------------------------------------------------
یک روش دیگه هم هست که استفاده از لایسنس اورجینال از خود سایت نود 32 هست
و رسیلر اصلی شدن نود 32
سعی میکنم آموزش هاشو براتون پیدا و آپلود کنم
----------------------------------------------------
استاد نکویی لطفا این تاپیک سریعا حذف کنید (بعد استفاده دوستان از مطالب)

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
روش قانونی با ساخت mirror سرور را بلد هستم ولی فعلا نیاز نداریم بذاریم چون لایسنسهای آن با توجه به تعداد یوزرش فرق داره و گرونه و به سختی هم گیر میاد.
شما نوشتید اگر بخواین خیلی دقیق پیش برید باید آپدیت هر کدام را در سرور مجزا بدید. چرا در سرور مجزا؟ تا جایی من میدونم تیک همه رو هم که بزنید هر کدام رو در پوشه کنار خودش میریزه و نیازی به سرور مجزا نیست. و همه از همین سرور می توانند دانلود کنند.
نوشتید یوزر و پسووردها فرق داره. فکر کنم اگر پسوورد نسخه سکیورتی را داشته باشید همه ورژنها را با همان میشه اپدیت کرد.
و من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم که اگر تیک همه را بزنیم باید به نود های کاربرها هر ورژن آدرس پوشه خودش رو بدیم؟ یا بازم همان پوشه اصلی؟؟
درضمن موقع آپدیت از نوار بالای برنامه سمت چپ چند گزینه داره که به ترتیب نسخه 7،6،5،4 را میشه انتخاب کرد. و فقط یکیش هم میشه فعال باشه همزمان همشون فعال نمیشن. حالا این رو اگر بخوایم همه آپدیتها را بگیریم روی کدوم گزینه باید بذاریم؟؟
با تشکر

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
ببخشید بابت تاخیر
چشم آقای نکویی سعی میکنم بیشتر با قوانین انجمن آشنا بشم
ESET.jpg
مختصر:
[hide]
2 راه هست
1-فقط آپدیت V3 رو بزنید ( به همه ورژنی میخوره ولی قدرت کافی نخواهد داشت)
2به نکات زیر توجه کنید و آپدیت اورجینال بدید
قسمت قزمز=بدرد شما نمیخوره باید اسکریپت بزنی ریدایرکت کنی ( در صورت نیاز بگید توضیح میدم)
قسمت مشکی(الان اینجا سرور بر روی Anti Virus V7 تنظیم شده)
البته میتونید همه تیک ها را بزنید ولی حجم فایل زیاد میشه و مشاهده شده آپدیت را دریافت ولی توی نصب کم آورده
آبی رنگ=باید با آیکن های نود آشنا باشید ( این رنگی یعنی یوزر آنتی ویروسه)
[/hide]
---------------------------------
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام به درود آقای نکویی و هم کاران

من از این فعالیت خود را دراین زمینه ادامه می دهیی سپاس گذارم من هم الکترونیک را با کامپیوتر قاطی می کنم و به نتیجه های که قبلا نمی رسیدم
فکر می کنم که با گذاشتن فقط و هم فکری دوستان یک کارهای در سایت انجام بدهیم از همه برنامه نویسان و علاقه مندان این مطالب ما را راهنمای کنند که در صورت کار ساز بودن این کارهای اختراع نرم افزاری جدید در سایت به ثبت می رسد و کسانی که در این راه کمک کردهاند بی پاسخ نخواهد
ماند مهندس با هم فکری و با علاقه باید همه کارهای که به ذهن می رسه و میشه انجام دادو با پشت کار انجام داد و انواع نرم افزار های سازنده ایران
آباد بدون احتیاج به کشورهای دیگر همه نرم افزار خودمان بسازیم و آموزش انواع آموزش های برنامه نویسی پر درآمد را به عزیزان آموزش دهیم ......

بالا