آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربرد گیگا GA-G31M-S2C بعد از اتصال رم خراب

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
سلام
یک رم داشتم که شک داشتم خرابه یا نه. اونو روی مادربرد فوق گذاشتم و دیدم تصویر نداره. بعد از اون دوباره که مادربرد رو با قطعات سالم تست کردم می بینم که اصلا دیگه تصویر نمیده. در ضمن دمای سی پی یو هم خیلی آهسته زیاد می شود. بیزر هم بوق ندارد.
چه قسمتی اشکال دار شده؟

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
سلام
یک رم داشتم که شک داشتم خرابه یا نه. اونو روی مادربرد فوق گذاشتم و دیدم تصویر نداره. بعد از اون دوباره که مادربرد رو با قطعات سالم تست کردم می بینم که اصلا دیگه تصویر نمیده. در ضمن دمای سی پی یو هم خیلی آهسته زیاد می شود. بیزر هم بوق ندارد.
چه قسمتی اشکال دار شده؟

سلام
اول کلیر سیموس کن
اگر تصویر نداد بایوس رو پروگرام کن انشا اله که مشکل حل بشه
به لینک زیر مراجعه کن - چنانچه مادربرد شما دقیقا همین مدل است بایوس ورژن F4 را بریز
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2866#bios
نتیجه را نیز اعلام کن

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
چه قسمتی اشکال دار شده؟

دوست عزیز احتمالا رم شما اتصالی داشته و باعث سوختن فت های اطراف اسلات رم شده هست شما ابتدا ولتاژ اسلاتهای رم را اندازه بگیرید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
اشکال از بایوس بود و آی سی بایوس اونو با یک مادربرد دیگه تعویض کردم، درست شد. حالا آی سی سوخته بود یا نه رو نمیدونم. شاید فقط پاک شده بود.

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
اشکال از بایوس بود و آی سی بایوس اونو با یک مادربرد دیگه تعویض کردم، درست شد. حالا آی سی سوخته بود یا نه رو نمیدونم. شاید فقط پاک شده بود.

دوست عزیز به همان لینکی که گذاشتم مراجعه و همان فایل را دانلود و با پروگرامر داخل آیسی بریز
موفق باشی

بالا