آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

....:::: به دنبال دفتر چه SENAO sn-258 همچنین چند مشکل و سوال در موردش ::::....

پناهی

کاربر vip
vip
کاربر
2014-03-26
19
16
درچه
شايد ولوم مادر بسته است روي ارتباط داخلي با دكمه h1 ميتوان ولوم رازياد وh2ولوم را كم كرد دكمه h3 ولوم زنگ مادر ميباشد

mehdi63jun

کاربر
2016-10-27
2
1
باسلام من یه گوشی senao 258 plusدارم ولی دسته و پایه به این روش ها ست نمیشن درصورتی که هردوسالمن ولی گوشی رو با یه پایه دیگه امتحان کردم وست شدولی روپایه خودش دو،سه مرتبه بوق میزنه وبعدش صداش قطع میشه درصورتی که پایه خیلی بیشتر بوق میزنه ممنون میشم از دوستان اگه بفرمایند مشکل از کجاست باتشکر بسیار

vahidfar19

کاربر
2010-08-29
7
3
عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم. منم یه چندتا مشکل پیدا کردم...ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

اول اینکه کلا یکی از گوشی ها که میخواستم ریستش کنم کلا خوابیده و نه شارژ میشه و نه ست میشه. یعنی وقتی روی بیس میزارم کلا led هاشم روشن نمیشن.
دوم اینکه برا یکی دیگه از گوشی ها بعضا ارتباط با بیس قطع میشه و دیگه باید یه مدت صبر کرد تا باز اکی بشه.... بحت فاصله هم مطرح نیستش چون بیس و گوشی رو کنار هم تست میکنم. اخیرا هم کتوجه شدم که وقتی گوشی رو برا شارژ روی بیس میزارم چراغ پاورش فیکس نمیشه و چشمک میزنه.... که اونم بعد به مدت خود به خود درست میشه!

vahidfar19

کاربر
2010-08-29
7
3
عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم. منم یه چندتا مشکل پیدا کردم...ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

اول اینکه کلا یکی از گوشی ها که میخواستم ریستش کنم کلا خوابیده و نه شارژ میشه و نه ست میشه. یعنی وقتی روی بیس میزارم کلا led هاشم روشن نمیشن.
دوم اینکه برا یکی دیگه از گوشی ها بعضا ارتباط با بیس قطع میشه و دیگه باید یه مدت صبر کرد تا باز اکی بشه.... بحت فاصله هم مطرح نیستش چون بیس و گوشی رو کنار هم تست میکنم. اخیرا هم کتوجه شدم که وقتی گوشی رو برا شارژ روی بیس میزارم چراغ پاورش فیکس نمیشه و چشمک میزنه.... که اونم بعد به مدت خود به خود درست میشه!

کسی از اساتید نیست راهنمایی کنه؟

بالا