آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

....:::: به دنبال دفتر چه SENAO sn-258 همچنین چند مشکل و سوال در موردش ::::....

takesh

کاربر
2009-08-07
3
4
دوستان من این مدل رو دارم که عکسش پیوسته ! نکته مهم اینکه این پلاس نیس ها ! از اون مدل قدیمی هاس ! عکس رو ببینید متوجه میشید

1-اگه دوستان دفترچشو دارن بینهایت ممنون میشم لینک دانلود بدن
2-گوشی خودش به محض خوردن باطری تق تق تق صدا میده شبیه صدای در زدن مشکل گوشی چی میتونه باشه ؟
3-و بعد اینکه گوشی روو چجوری به دستگاه بشناسونم ؟
4- یه مدل مشابه به دستم رسیده عین این مدل به اسم samsong این هم گوشیش ست نیست نمیتونم تست کنم ! کسی این مدلشو میشناسه؟
گوشی این مدلو چجوری میتونم به عنوان گوشی دوم به سنائو بشناسونم ؟

ممنون از همه

s.abbasy

کاربر
2015-03-01
1
1
با سلام من کار بر جدید هستم . میخواستم در مورد گوشی بیسیم سناوا مدل sn-258 مطلب بزارین .ممنون
:smilie_help:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

ghsafari

کاربر
2014-03-04
8
7
سلام
براي ست كردن گوشي ها مراحل زير را انجام بديد
1 - روي گوشي بي سيم
ابتدا از شارژ بودن باطري مطمئن بشيد سپس گوشي را خاموش كنيد بهتره باطري را در بياريد و دو باره جا بگذاريد كليد memo را گرفته و كليد on /off را حدود 5 ثانيه با هم نگه داريد صداي 2 بيپ پشت سر هم بايد شنيده بشه .(مطمئن باشيد كليد ها درست كار ميكنند سفت و كثيف نباشن)
2 - روي گوشي مادر (بيس)
سيم اتصال آداپتور را در بياريد و كليد H1 را نگهداريد و در همين حالت سيم آداپتور را وصل كنيد چند ثانيه بعد صداي آژيري بگوش ميرسد كليد H1 را رها كنيد و گوشي را روي بيس قرار دهيد (در محل شارژر) گوشي و بيس چند ثانيه باهم شروع به آژير زدن ميكنند و با هم ست ميشن .
موفق باشيد

ghsafari

کاربر
2014-03-04
8
7
اگر دو گوشي با هم ست نشدند بايد دنبال ايراد بگرديد.
براي راهنمايي بيشتر اطلاع بديد

jafarnavazi

کاربر
2013-12-10
1
1
من تست کردم اولش ست نشد و لی وقتی باطری و عوض کردم باطری پر انداختم اوکی شد باطری اولی خالی بود

• Like

edison_6969

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-13
18
14
اقا از من ست بود خوبم كار میكرد
كنجكاو شدم روشتون رو استفاده كردم الان از ستی خارج شده دگ ست نمیشه
گوشی دوتا بوقمیزنه
ولی مادر بوق نمیزنه فقط چراغ اچ یك روشن خاموش میشه چیكار كنم؟

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
242
دوست من سلام اگر در ابتدا سالم بوده و کار میکرده و الان دیگه کارنمیکنه و ست نمیشه ایراد فقط از ترانس اون هست که با تعویض خازنهای الکترولیت داخل ترانس ایراد برطرف میشه موفق باشید

edison_6969

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-13
18
14
اقا سلام
ستش كردم ممنون همه كاراش درست شده فقط یه ایراد داره كه كلافم كرده اونم اینه كه باطری كه روش بود خیلی زود شارژ میشد و خیلی زودم تموم میشد مثلا تو ده طقیقه فول شارژ میشه و تو نیم ساعت تموم میشه رفتم 4 تا باطری قلمی شارژی كه هركدوم 1350 میلی امپر هست خریدم و باطریشو سری كردم مثل قبل ولی باز اینطوریه انگار الكی شارژو میگه پره اخه تو ده دقیقه شارژ میشه ایراد از چیه ایا اینا باطری مخصوص میخورند؟ این كه انداختم ni-mh هستش یكو. دو ولت

• Like

edison_6969

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-13
18
14
با سلام
این تلفن سنوا ما دوتا مشكل داره كسی واقعا نیست راهنماییم كنه؟
مشكل اولش اینه شارژو كاذب نشون میده تو یك ربع فول شارژ میشه تو ده دقیقه تموم میشه باطریشم نو انداختم 1350 میلی امپر
مشكل دومشم اینه كه از مادرش صدا نمیاد
تست كردم بلنگوشم سالمه
مدل گوشی هم senao 258 رنگ مشكیا

• Like
بالا