آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درایور پرینتر citic pb2

m2sh

کاربر
2011-04-09
1
1
سلام دوستان

کسی درایور این پرینتر رو داره ؟

ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amen

abirkabir98

کاربر
2019-05-15
2
2
33
آقا یافتم.نمود بارز تولید ملی شد.میدونم چقدر دنبالش بودید و دوست دارید این پرینتر رو به ویندوز 7 بشناسونید.خصوصا ادارات و بیمارستانها که سیستم هاشون داره اپدیت میشه.این شرکت سیتیک که خودش همه چیزو ول کرده زده تو کار ساخت وساز ،خود شرکت تو هنگ کنگه،برای ویندوز ایکس پی با iBM X24 میشناسینمدش،روی سون و ویندوزهای بالاتر این X24 نیست تو لیست درایور ها،تو سایت های کشور دوست و برادر روسیه یکسری راهها براش گفته که با 1. OKI Generic Dot-Matrix 24Pin PrinterEPSON LQ Series 1 (136)
بشناسیمونش که به زبان فارسی ما نمیخوره،ما شانسی شانسی با انتخاب شرکت Generic
بعد انتخاب Generic IBM Graphic 9 pin نصب کردیم چه درایوری شد آقا.کسی اگه سوالی تشکری داشت ایمیل بزنه

salmanian_h

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2014-01-11
395
359
سلام
دوست عزیز
من این درایوری که گفتی انتخاب کردم ولی هنوز پرینتر میزنه نصب نشده تو قسمت device and printer و پرینتر جدید هم پرینت نمیگیره
میشه بیشتر بگی چیکار کردی؟
ویندوز من 7 64 بیت هست

آخرین ویرایش:

abirkabir98

کاربر
2019-05-15
2
2
33
ویندوزی که من استفاده کردم 32 بیت بود،تو پست های دیگه هم دیده بودم که کلا با 64 بیت مشکل داره

pejmanzq91

کاربر
2012-01-13
1
0
آقا یافتم.نمود بارز تولید ملی شد.میدونم چقدر دنبالش بودید و دوست دارید این پرینتر رو به ویندوز 7 بشناسونید.خصوصا ادارات و بیمارستانها که سیستم هاشون داره اپدیت میشه.این شرکت سیتیک که خودش همه چیزو ول کرده زده تو کار ساخت وساز ،خود شرکت تو هنگ کنگه،برای ویندوز ایکس پی با iBM X24 میشناسینمدش،روی سون و ویندوزهای بالاتر این X24 نیست تو لیست درایور ها،تو سایت های کشور دوست و برادر روسیه یکسری راهها براش گفته که با 1. OKI Generic Dot-Matrix 24Pin PrinterEPSON LQ Series 1 (136)
بشناسیمونش که به زبان فارسی ما نمیخوره،ما شانسی شانسی با انتخاب شرکت Generic
بعد انتخاب Generic IBM Graphic 9 pin نصب کردیم چه درایوری شد آقا.کسی اگه سوالی تشکری داشت ایمیل بزنه

مهندس دمت گرم
خیلی عالی بود

ghasemsalehi

کاربر
2021-09-13
1
0
32
سلام
ممنون از راهنمایی شما
خدا خیرتان بده
من روی ویندوز 10 - 64 بیتی نصب کردم