آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خطای لود ویندوز در لپ تاپ قدیمی فوجیتسو FMV - 645

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود
عزیزان یه لپ تاپ قدیمی هست که مارکش فوجیتسو و مدل FMV-645 Nu6C1L
سی دی رامش که خرابه نمیشه ویندوز بریزم ولی هاردش رو روی سیستم دیگه گذاشتم و ویندوز ریختم ارور داد هنگام بالا اومدن خطا داد که نوشته بود
cannot load driver.sys file corrupt or missing
البته اگه اشتباه نکنم این بود ارورش... ولی حدودن این بود...
جالب اینجاست که یه هارد سالم بود که ویندوز روش بالا میامد گذاشتم رو این لپ تاپ باز هم همینجا ارور داد و خطاش یکی بود
هارد سالمه. هرچی هست ایراد از لپ تاپه.
رم عوض کردم جواب نداد
میدونم قدیمیه ولی برای اطلاعات عمومی خودم میخام بدونم مشکل از کجاست ؟
تو بوت منو بوت از USB نداره چه کار کنم؟؟ فایل آپدیت بایوس رو کسی داره بهم بده ؟؟ ممنونم
سپاس

پیوست‌ها

• 32.7 کیلوبایت بازدیدها: 68

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
درود
شما وقتی روی یه سیستم( PC- OR LAPTOP) ویندوز نصب میکنید ممکنه روی یه سیستم دیگه بالا نیاد
مثلا وقتی مادربرد شما ASUS هست ویندوز نصب میکنید و بعد هارد را روی سیستمی که مادربردش Albatron هست بالا نیماد.
شما می بایست با همون متلقات موجود اقدام به نصب ویندوز کنید
این برند ها من بطور مثال عرض کردم و در کل این قضیه احتمالش زیاده
دوم: هر تعمیرکاری باید یک سری تجهیزات کامل داشته باشه
از دستگاهای و وسایل تست گرفته تا تجهیزات سخت افزاری
مانند هارد (IDE-SATA) رایتر اکسترنال- هارد لپ تاپ -رایتر لپ تاپی و خیلی امکانات دیگه
شما اگه با رایتر اکسترنال دارید و سیستم قادر به بوت شدن از طریق ان نیست بطبع باید یه رایتر لپ تاپی روی دستگاه نصب کنید.
با این روال شما تا حدودی به مشکل سیستم پی خواهید برد
و تا حدی مشکل واضح و مبرا خواهد شد
و دیگر شما را سردرگم نخواهد کرد و سایرین هم که میخواهند شما را راهنمایی کنند دیگه این احتمالات اولیه را در نظر نخواهند گرفت
در آخر شما بایوس را اپدیت کنید ممکنه توی ورژن جدید بوت از طریق USB قرار داده شده باشه

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
ممنون از راهنمایی شما... من ویندوز رو فقط تا مرحله کپی و پارتیشن بندی پیش بردم و بعد از ریست شدن هارد رو روی این لپ تاپ گذاشتم باز هم همون خطای قبلی رو داد
فایل بایوسش رو هم محبت کنید برام بذارید ممنون میشم ... روش آپدیت بایوس رو هم لطفا یه کوچولو توضیح بدید ... ممنون

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
باید از ابتدای کپی اطلاعات روی همون سیستم باشه
برا بایوس هم با پروگرامر لازم دارید یا از طریق ویندوز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید ابتدا درخواست خودتون را در لینک زیر ثبت کنید
با ذکر مدل و مشخصات کامل

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=44256&page=2

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
البته ممکنه از رم هم باشه ها . چون موقع بوت ویندوز اون فایلها روی رم لود میشن . پس رم رو هم چک کنید .

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
البته ممکنه از رم هم باشه ها . چون موقع بوت ویندوز اون فایلها روی رم لود میشن . پس رم رو هم چک کنید .

ممنون از بابت راهنمایی شما دوست گرامی... اگه دقت کرده باشید گفتم رم هارو هم عوض کردم جواب نداد

بالا