آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: نیاز به قاب و قطعه لپ تاپ acer - Aspire V3 - Q5WV1 به علت شکستگی از طرف مشتری

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان محترم
یک نفر یک لپتاپ با مشخصات بالا ( البته نمیذونم مدلشو درست نوشتم یا نه - V3. Q5WV1 یا V3. 571G ) برام آورده که در زمان عصبانیت اونو دوبار به زمین کوبیده. بعدش ریخته بودش تو یک جعبه داد به من.
در نگاه اول تمام قسمت هاش شکسته یا خم شده بود، مادر بورد رو با هزار و یک مشکل صاف کردم بعد از تست با یک مونیتور دیدم سیستم بالا اومدش.
ولی مشکل اصلی من سوکت اتصال هارد به مادربورد هست. می خواستم ببینم میشه اینو تو بازار پیدا کرد یا نه؟ من گشتم تو شهر ما که کسی از این چیزا نداره خواستم ببینم اساتید و دوستان عزیز می تونن منو راهنمایی کنن
در ضمن قابشم شکستگیه بدی داره اگه کسی از وضعیت قابش تو بازار خبر داره لطفا منو راهنمایی کنه
با تشکر IMG_4356.jpg

آخرین ویرایش:

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود
با اجازه اساتید محترم
سوکت هاردش اگه جدا شدنی باشه از مادربرد احتمال زیاد پیدا میشه اگه نه که از یه مین اسقاط باز کن و دوباره رو این مین لحیم کن... سوکت ساتا هستش و رو مین مادربردا زیاد هست...
قابش هم تو بازار پیدا میشه ... بازار تهران همه مدل قاب لپ تاپ دیدم این رو هم میشه پیدا کرد...

موفق باشید

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
درود
با اجازه اساتید محترم
سوکت هاردش اگه جدا شدنی باشه از مادربرد احتمال زیاد پیدا میشه اگه نه که از یه مین اسقاط باز کن و دوباره رو این مین لحیم کن... سوکت ساتا هستش و رو مین مادربردا زیاد هست...
قابش هم تو بازار پیدا میشه ... بازار تهران همه مدل قاب لپ تاپ دیدم این رو هم میشه پیدا کرد...

موفق باشید

باتشکر از شما دوست عزیز
سوکت ساتا روی برد لحیم شدس. فقط می خواستم ببینم تو بازار تهران پیدا میشه؟ چون از ساری سفارش دادم به تهران ولی گفتن نیس. فکر کنم مجبورم خودم پاشم برم دنبالش :apologetic:
قاب هم همینطور :apologetic:

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
درود
بستگی به جایی که هارد نصب میشه و فضایی که داری میتونی کابل برق و دیتای هارد معمولی رو با کمی دقت لحیم کنی روی برد.البته یه کم ریسکش بالاست اما شدنیه.
در ضمن سوکت خودت هم ظاهرا فقط قسمت پلاستیکی بالاش پریده که میتونی یه جوری سرهمش کنی

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
باتشکر از شما دوست عزیز
سوکت ساتا روی برد لحیم شدس. فقط می خواستم ببینم تو بازار تهران پیدا میشه؟ چون از ساری سفارش دادم به تهران ولی گفتن نیس. فکر کنم مجبورم خودم پاشم برم دنبالش :apologetic:
قاب هم همینطور :apologetic:

طبق گفته ی آقای استاد نصوحی که فرمودند تیکه بالای پورت دیتای هارد پریده که مشکلی تو اتصال به هارد ایجاد نمیشه به احتمال زیاد

و قاب هم موجود هست خودتون باید برید تهران بگیرید یا اگر آشنا دارید براتون بگیره

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soh3il

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
درود
بستگی به جایی که هارد نصب میشه و فضایی که داری میتونی کابل برق و دیتای هارد معمولی رو با کمی دقت لحیم کنی روی برد.البته یه کم ریسکش بالاست اما شدنیه.
در ضمن سوکت خودت هم ظاهرا فقط قسمت پلاستیکی بالاش پریده که میتونی یه جوری سرهمش کنی

با سلام مجدد و تشکر
این سوکت از عرض عم شکستگی داره جووری که پایه های قسمت ساتا از تو سوراخاش در اومده. خواستم جا بزنمشون ولی احساس میکنم دست بزنم پایه ها بشکنه. برای همین گفتم اول ببینم چنین پایه ای وجود داره من دست بکار بشم یا نه! الکی خرابکاری نکنم بعد.....:blushsmi:

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
طبق گفته ی آقای استاد نصوحی که فرمودند تیکه بالای پورت دیتای هارد پریده که مشکلی تو اتصال به هارد ایجاد نمیشه به احتمال زیاد

و قاب هم موجود هست خودتون باید برید تهران بگیرید یا اگر آشنا دارید براتون بگیره

موفق باشید

سلام دوست من
به چند نفر گفتم خیلی شیک و تمیز گفتن نداریم
خواستم برم تهران که این برف ماشالا ول کن ماجرا نیست

بالا