آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل جلوگیری از وارد شدن به سایت

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
با سلام خدمت دوستان عزیز من میخواستم به یک سایت که یکی از دوستانم ایمیل کرده بود برم اونجا ولی وقتی توی گوگل سرچ میکنم این جمله رو نمایش میده :به دلیل robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه وجود ندارد.من باید چطوری سایت باز کنم با تشکر

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,412
ایران
با سلام آقا مجتبی اول ببینید این آدرس سایتی رو که دوست تون فرستاده وجود داره یا اینکه ***** نشده باشه و بعد هم از چند مرورگر دیگه استفاده کنید!

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,412
ایران
با سلام خدمت دوستان عزیز من میخواستم به یک سایت که یکی از دوستانم ایمیل کرده بود برم اونجا ولی وقتی توی گوگل سرچ میکنم این جمله رو نمایش میده :به دلیل robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه وجود ندارد.من باید چطوری سایت باز کنم با تشکر

آقا مجتبی سایتی رو که بهش اشاه کردید به گوشیهای موبایل مربوط میشه و فکر نکنم ربطی به آدرس دوست تون داشته باشه!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوست عزیز فایل robots.txt در پوشه اصلی سرور یا هاستشون قرار میدهند ، سپس داخل آن تعریف میکنند که چه پوشه هایی را جستجوگرها حق دارند ببینند و چه پوشه هایی را خیر ، می توانند کاری کنند که کل جستجوگرها یا فقط جستجوگر خاصی مثل گوگل یا یاهو کل سایت را نبیند. سایتی که شما گذاشته بودید در محتوای robots.txt تعریف کرده که گوگل به هیچ یک از قسمتهای سایتش دسترسی نداشته باشد به همین دلیل گوگل نمیتونه محتوایی به شما نشون بده و توضیح میده که به دلیل وجود فایل robots.txt من نمیتونم محتوایی رو برای شما جستجو کنم و نشون بدم.
دلایل مختلفی هم برای این کار وجود داره ولی مهمترینش تو ایران برای جلوگیری از فیلتــر شدن سایتهایی هست که محتوای اونها خلاف مقررات هست و اینجوری دیگه محتواشون دیده نمیشه.
البته اگر شما روی لینک سایت در گوگل کلیک کنید وارد سایت میشید و خودتون میتونید محتواش رو ببینید. ولی باید وارد صفحه اول سایت بشید. یعنی کافیست اضافه بعد از .com را حذف کنید و اینتر بزنید

بالا