آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: Inspiron 1525 بعد از آپدیت بایوس روشن نمیشود، درخواست بایوس سالم

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
با سلام
یک لپ تاپ Dell Inspiron 1525 برای من آوردند، که وقتی روشن میکردم تصویر نداشته و تمام چراغ های روی لپ تاپ خاموش بود بجز چراغ پاور بعد از آن وقتی که رم را درآوردم وسیستم را روشن کردم سه چراغ (caps, num,scroll) شروع به چشمک زدن کردن، بعد از آن منم بایوس رو با آپدیت خود سایت دل پروگرم کردم. بعد از پروگرم بایوس، با هر بار روشن کردن دستگاه، فن روشن میشه. تصویر ندارم و هیچ چراغی روی آن روشن نمی شود و بعد 3 تا 4 ثانیه لپ تاپ خودبخود خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه (یعنی دکمه پاور رو میزنم سیستم روشن نمیشه) تا زمانی که آداپتور رو از دستگاه جدا کنم و دوباره وصل کنم.
اگر کسی فایل بایوس سالم و تست شده داره بی زحمت به منم بده. اونی که تو سایت بود رو زدم و لی تاثیری نداشت
از اساتید و همکاران محترم تقاضای کمک در این خصوص را دارم .
با تشکر

آخرین ویرایش:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
پاسخ : خرابی در Inspiron 1525

سلام دوست عزیز شما ابتدا عنوان را ویرایش کنید یه سر به قوانین سایت بزنید عنوان باید مختصری از عیب +نام ومدل کامل دستگاه بیان شود قوانین را رعایت کنید تا استید پاسخگو باشند در ضمن بیشتر وواضحتر توضیح بدید موفق باشید

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری

سلام دوست عزیز شما ابتدا عنوان را ویرایش کنید یه سر به قوانین سایت بزنید عنوان باید مختصری از عیب +نام ومدل کامل دستگاه بیان شود قوانین را رعایت کنید تا استید پاسخگو باشند در ضمن بیشتر وواضحتر توضیح بدید موفق باشید

با عرض سلام و خسته نباشید
چشم بیشتر دقت میکنم. علت خرابی را بیشتر توضیح دادم ولی عنوان را نتونستم تغییر بدم
با تشکر

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری

اساتید محترم. هم اینک نیازمند یاری سبزتان هستیم !!!!

بالا