آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: تصویر ندادن لب تاب توشیبا a55-s1064

amir1368

کاربر
2012-02-26
88
107
سلام اساتید محترم.
لب تاب توشیبا a55-s1064 رو مشتری واسم آورد و میگفت که 2 ساعتی لب تاب روشن بوده و رفته واسه یه کاری موقع برگشتن دیده تصویر کمی خط خطی شده و لب تاب هنگ کرده،ا دکمه پاور که لب تاب رو خاموش کرده دیگه بعد روشن کردن تصویر نداره،لب تاب رو تست کردم از خروجی RGB هم تصویر نداد و وقتی سیستم رو روشن میکنم چیپ جنوبی و شمالی و سی پی یو گرم میشن و وقتی دماش بالاتر میره فن شروع بکار میکنه،از اساتید خوهش میکنم راهنماییم کنن.
یکی هم تو سایت نقشه و فایل بایوس این مدل رو پیدا نکردم اگه ز دوستان کسی داره لطف کنه بذاره تو سایت.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام اساتید محترم.
لب تاب توشیبا a55-s1064 رو مشتری واسم آورد و میگفت که 2 ساعتی لب تاب روشن بوده و رفته واسه یه کاری موقع برگشتن دیده تصویر کمی خط خطی شده و لب تاب هنگ کرده،ا دکمه پاور که لب تاب رو خاموش کرده دیگه بعد روشن کردن تصویر نداره،لب تاب رو تست کردم از خروجی RGB هم تصویر نداد و وقتی سیستم رو روشن میکنم چیپ جنوبی و شمالی و سی پی یو گرم میشن و وقتی دماش بالاتر میره فن شروع بکار میکنه،از اساتید خوهش میکنم راهنماییم کنن.
یکی هم تو سایت نقشه و فایل بایوس این مدل رو پیدا نکردم اگه ز دوستان کسی داره لطف کنه بذاره تو سایت.

دوست عزیز روی چیپ گرافیک خمیر سیلیکون مرغوب بزنید و از هیت سینک مناسب برایش استفاده کنید در ضمن دمای سی پی یو را درستاپ تنظیم کنید و تنظیمات ستاپ را به حالت دیفالت دربیاورید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

amir1368

کاربر
2012-02-26
88
107
دوست عزیز الان اصل تصویر ندارم که دمای cpu رو تنظیم کنم یا بقیه تنظیمات رو بکنم اگه میشه نقشه این لب تاب رو واسم تو سایت بذارین

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز الان اصل تصویر ندارم که دمای cpu رو تنظیم کنم یا بقیه تنظیمات رو بکنم اگه میشه نقشه این لب تاب رو واسم تو سایت بذارین

دوست عزیز وقتی که لب تاب را روشن می کنی روی چیپ گرافیک فشار بیار اگر تصویر داد چیپ را ریسولد کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir1368
بالا