آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

نظرتون در مورد delta pulse چیه؟

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
سلام
دوستان در حال اماده سازی ساخت مدار DELTA PULSE هستم مطمئن هم نیستم جواب بگیرم ولی خوب باید رفت جلو نظرتون در مورد این مدار چیه؟
منظورم این نقشه و طرح فیبر مدارچاپی است
http://uploading.com/files/f1fef9ba/delta+pulse+pcb.rar/

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
سلام دوست عزیز

همانطور که در سایت خارجی در پیام خصوصی به شما گفتم این مدار خوبی است اما دوستان حاضر به همکاری نیستند

امیدوارم در این سایت امسال جناب ( mee ) پیداشوند که با این مدار آشنایی داشته ودوستان را خالصانه راهنمایی کنند.

با تشکر...

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
دوستان کسی میدونه اهم و امپدانس اصلی سیم پیچ دلتا پالس باید چقدر باشه من 700 - 800 میکرو هانر و 2.8 - 4 استفاده میکنم

سلام دوست عزیز

تا حالا در این سایت کسی نبوده که در مورد سئوالات و مشکلات دلتا بتونه جوابگو باشه. قبل از شما خیلی ها

تقاضای همکاری و کمک کرده اند اما ....

اگر مشکل با جواب این سئوال حل میشود من در سایت های خارجی مطرح میکنم.

با تشکر ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gallardo1

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmd-sat

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام دوستان
متاسفانه دلتای من به دلیل اشتباه وصل کردن مثبت منفی باطری سوخت
و یه بار دیگه درستش کردم از اول اما الان اصلا خوب کار نمیکنه چراغ باطریشم همش روشنه اما باطریام مشکل نداره نمیدونم مشکل چیه تو اون اولی من ترانزیستور ها را 2n3904 و 2n3906 به جای bc ها وصل کرده بودم الانم همینا را وصل کردم اما خیلی ضعیفه وقتی ولوم نویز را بالا میبرم تا اخر مقاومت 680 اهم دوود میکنه و میسوزه و ماست فت داغ میکنه اما قبلا این طور نبود و خیلی توپ بود به جای tl062 از 72 استفاده کردم و ماست فت هم 840 و 740 هم تست کردم ولی بازم مشکل داره اصلا نمیدونم مشکل چیه هرچی سیم پیچ را بزرگ و کوچک هم میکنم تعقیر زیدادی تو برد نمیشه با 42 سانت یه کیس را تو نهایت 1 متر زد و صبات انچنانی هم الان نداره نمیدونم باید چی بکنم الان یک ی دو روز بعد میخوام یکی از اول دوباره مونتاژ کنم شاید خوب شد
اگه شما ایده ایی دارید خوشحال میشم بگید شاید با هم بتونیم به برد اصلی یا اقلا همون قبلی برسیم

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
سلام دوستان
متاسفانه دلتای من به دلیل اشتباه وصل کردن مثبت منفی باطری سوخت
و یه بار دیگه درستش کردم از اول اما الان اصلا خوب کار نمیکنه چراغ باطریشم همش روشنه اما باطریام مشکل نداره نمیدونم مشکل چیه تو اون اولی من ترانزیستور ها را 2n3904 و 2n3906 به جای bc ها وصل کرده بودم الانم همینا را وصل کردم اما خیلی ضعیفه وقتی ولوم نویز را بالا میبرم تا اخر مقاومت 680 اهم دوود میکنه و میسوزه و ماست فت داغ میکنه اما قبلا این طور نبود و خیلی توپ بود به جای tl062 از 72 استفاده کردم و ماست فت هم 840 و 740 هم تست کردم ولی بازم مشکل داره اصلا نمیدونم مشکل چیه هرچی سیم پیچ را بزرگ و کوچک هم میکنم تعقیر زیدادی تو برد نمیشه با 42 سانت یه کیس را تو نهایت 1 متر زد و صبات انچنانی هم الان نداره نمیدونم باید چی بکنم الان یک ی دو روز بعد میخوام یکی از اول دوباره مونتاژ کنم شاید خوب شد
اگه شما ایده ایی دارید خوشحال میشم بگید شاید با هم بتونیم به برد اصلی یا اقلا همون قبلی برسیم
شما از کدوم طرح برد استفاده کردید دولایه یا همون طرح یک رو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmd-sat

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوستان عزيز سلام
راجع به دستگاه دلتا پالس بايد خدمتتون عرضض كنم كه اين مدار به طور ذاتي مشكل داره و كارايي اون همون چيزيه كه دوستمون gallardo1 بهش رسيد.نقشه اين دستگا ه حالا عمدا يا سهوا و يا ذاتا دچار مشكل است و برد ان از همون حد معين بيشتر نيست حساسيت اون به طلا خيلي كم است كند عمل مي كند و نويز ان بالاست و ثبات ندارد.اينها نتايجي بود كه من2 سال قبل كه اين دستگاه رو كه ساختم بهش رسيدم .طرح اون هم هيچ فرقي نداره چه يه رو چه دو رو مهم پيكر بنديه دستگاه است كه متاسفانه ....ولي براي شروع كارجنبه اموزش داشته باشد خوب است اما به درد كار حرفه اي نمي خورد.
در مورد مشكل دوستمون gallardo 1 كه ديود مي سوزد و موس فيت داغ مي كند بايد عرض كنم كه به احتمال زياد يك جاي مدار شما اتصالي دارد كه از چشم شما پنهان مانده مجددا و با دقت بيشتري بررسي نماييد
موفق و سربلند باشيد
meysam

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام دوست من بابا من دستگاه قبلیم همین دلتا خیلی توپ بود با همین سیم پیچ 28 سانت ماینر یه استیل به قطر 24 سانت را توی یک متر راحت میزد راحت راحت روی زمین تست کردم با تریشهلد اخر بازم تو زمین گیج نمیزد!!! اومدم سیم پیچ نیم روش نصب کنم یه دفعه نمیدونم چی شد که این مشکلات براش پیش اومد !!!!
حالال میترسم دوباره بسازم بازم همین جور باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a.t.r.z

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزيزم فرمايش شما كاملا صحيح ولي اگه بخواين معيار رو استيل قرار بديد نمي تونيد نتيجه بگيريد.
استيل فلزيه كه هر فلزيابي اون رو در حداكثر ظرفيت خودش سنس مي كنه
اگه دستگاهي داشتيد كه مس و طلا رو توي عمق بالا سنس كرد بدونيد اون دستگاه خوبيه . مثلا اگه يه مس به قطر 24 سانتيمتر رو توي 50 ساتيمتر سنس كرد شايد بشه روي اون دستگاه نظر داد.
دلتا پالس از اون سري دستگاهاست كه نميشه روش نظر داد
اگر اينطو ربوده كه اين مشكل براي دستگاهتون پيش اومده ميشه اين نظر رو داد كه امپيدانس سيم پيچ نيم شما پايين بوده وهمين امر باعث اين شده كه به دستگاه شما اسيب برسونه.
بايد امپيدانس سيم پيچتون رو بالا ببريد با يه نمره ديگه امتحان كنيد فكر مي كنم مشكلتون حل مي شه
موفق باشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali4258
بالا