آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خراب شدن تصویر گرافیکAGP XGI volary family بعد از نصب درایور

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
244
420
با سلام و عرض خسته نباشید.گرافیک بالا هنگامی که درایورش نصب نیست مشکلی نداره و تصویر در ویندوز خوبه اما وقتی درایورش نصب میشه تو تنضیمات ستاپ تصویر خوبه و حتی تا اخر لوگوی ویندوز xp خوبه اما وقتی ویندوز بالا میاد شطرنجی میشه.روی یک سیستم دیگه هم این مشکل رو داره.گرافیک رو با تینر 10000 شسته وخشک کردم و محل اتصال اسلات رو هم همینطور.روی چیپ را تمیز کرده و خمیر سیلیکون زدم.قطعه ای روی برد از نظر ظاهری خراب نیست.حدس میزنم مشکل از بایوس گرافیک باشه ولی نه میدونم ای سی بایوس کدومه نه فایل بایوسش رو دارم.ممنون میشم دوستان و اساتید گرامی راهنمایی کنند.با تشگر و سپاس فراوان

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
244
420
با سلام و عرض ادب کسی از دوستان و اساتید و مدیران گرامی نظر یا راهنمایی ندارند.هم اینک منتظر همیاری سبز شما عزیزان هستیم:174:

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,648
گيلان-رشت
با سلام خدمت دوست عزيز:
در كارت گرافيك ها زماني كه تصوير دچا مشكل مي شود در 80 درصد اوقات مشكل از چيپ كارت گرافيك مي باشد كه با هيت گرفتن در بعضي از موارد مشكل موقتا حل مي شود ولي مشكل دوباره پس از مدتي بر مي گردد(استفاده از گرافيك در بازي و كارهاي گرافيكي) ولي من به شخصه مواردي بود كه مشكل كارت گرافيك رو با هيت گرفتن حل كردم ولي در بازي گرافيك دوباره دچار مشكل شد/در بعضي از موارد هم مشكل حل شد و فقط از گرافيك سيستم براي ديدن فيلم و استفاده اداري مورد استفاده قرار گرفت و مشكلي پيش نيامد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_sha
بالا