آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل آنتن دهی بلک بری 9000

iven12

کاربر
2009-09-19
24
44
دوستان من یه گوشی بلک بری 9000 رو انلاکش کردم بعدش آپگریدش کردم ولی الان شبکه ایران رو نمیشناسه وقتی گوشی رو روشنش میکنم یه لحظه آنتن میاد و بعدش میره و مینویسه sos
اشکالش از کجاست؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان من یه گوشی بلک بری 9000 رو انلاکش کردم بعدش آپگریدش کردم ولی الان شبکه ایران رو نمیشناسه وقتی گوشی رو روشنش میکنم یه لحظه آنتن میاد و بعدش میره و مینویسه sos
اشکالش از کجاست؟

دوست عزیز گوشی را با نسخه دیگر فلش کنید و سوکت سیمکارت و ایسی PF نیز چک شود و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

iven12

کاربر
2009-09-19
24
44
سلام دوست عزیز سپاسگزارم از توجه شما من با 3 ورژن دیگه آپدیت کردم نشد سوکت سیمکارت رو با بیزر امتحان کردم دوتا از پایه ها به هم ارتباط داره سوکت رو با هویه بالا کشیدم روی برد امتحان کردم باز اون دو پایه به هم متصله آیا این عادیه؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوست عزیز سپاسگزارم از توجه شما من با 3 ورژن دیگه آپدیت کردم نشد سوکت سیمکارت رو با بیزر امتحان کردم دوتا از پایه ها به هم ارتباط داره سوکت رو با هویه بالا کشیدم روی برد امتحان کردم باز اون دو پایه به هم متصله آیا این عادیه؟

فکر نمی کنم عادی باشه برای اطمینان بیشتر به نقشه مراجعه کنید تا مسیر را چک کنید به نظر من اتصالی در مسیر وجود دارد در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iven12

iven12

کاربر
2009-09-19
24
44
سلام دوباره من از روی نقشه نگاه کردم درسته دوتا از پایه های سیم کارت به هم ربط دارن (جالبه) شما چی فکر میکنید دیگه از چی میتونه باشه؟

ehsanled

کاربر
2014-02-05
47
32
گوشی های بلکبری کلا با سیمکارت های ایران سازگاری ندارن من خودم تا حالا چند مدل برام آوردن و خوم هم چندتا بلکبری داشتم مشکل سیمکارتشون معمولا قابل رفع نیست بهتره رام امارات یا افغانستان فلش بزنید

بالا