آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ظاهرشدن علامت سوال قرمز رنگ روی باتری تبلت asus fonepad

ssblue

کاربر vip
کاربر
2011-12-01
116
170
سلام، من یه تبلت asus fonepad شش ماه شده خریدم، یه موقع که به شارژش تموم شده بود و زدم به شارژ دیدم یه علامت سوال قرمز روی باتریش ظاهر شده! ولی هیچ مشکلی در شارژ شدن نداره،یعنی بازم شارژ میشه فقط نشون نمیده!
کسی میتونه کمک کنه،بگه مشکل از چیه?
چطور میشه درستش کرد?

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
مشخص نیست که مشکل شما حتما سخت افزاری باشه. اول از نظر نرم افزاری کامل چک کنید در ضمن یک اسکرین شات هم اگر بذارین شاید دوستان بهتر بتونن راهنماییتون کنند

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
[hide]سلام بعضی مدل های تبلت باطری شون تا6 یا 12 ماه فقط شارژ میشن یه آی سی داره که قابل پروگرم گردنه اگه پروگرم کنی مشکلش حل میشه و گرنه باید تا چند روز آینده بری یک باطری دیگه بخری[/hide]

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
سلام بعضی مدل های تبلت باطری شون تا6 یا 12 ماه فقط شارژ میشن یه آی سی داره که قابل پروگرم گردنه اگه پروگرم کنی مشکلش حل میشه و گرنه باید تا چند روز آینده بری یک باطری دیگه بخری
درود
برای پروگرام آی سی، فایلشو از کجا میشه تهیه کرد؟

sattar62

کاربر
2010-02-02
60
192
NeverLand
من این تبلت رو مدتی داشتم.و تا جایی که بدونم هنگامی که جریان شارژ کافی نباشه این علامت رو باتری میاد.مثلاً وقتی که به پورت های یو اس بی کامپیوتر وصله و یا به شارژهای کم توان دیگه. به نظر من با یک شارژ دیگه امتحان کن.البته شارژ اورجینال که حداقل جریان یک آمپری داشته باشه.

ssblue

کاربر vip
کاربر
2011-12-01
116
170
اینم از screenshot
روی علامت باتری دقت کنید، یه علامت سوال قرمز اومده، انگار باتری رو نمیشناسه!

پیوست‌ها

• 67 کیلوبایت بازدیدها: 418
آخرین ویرایش:

ssblue

کاربر vip
کاربر
2011-12-01
116
170
سلام، من وقتی شارژر رو هم از تبلت جدا میکنم بازم این علامت سوال روی باتری هست. در ضمن یه نرم افزار که اطلاعات دقیق باتری رو نشون میده نصب کردم ولی هیچی نشون نمیده! (اطلاعات مربوط به دمای باتری و ...) انگار اصلا باتری رو نمیشناسه :narahat:

azmprt

کاربر
2014-03-14
1
2
درود
برای پروگرام آی سی، فایلشو از کجا میشه تهیه کرد؟

سلام و وقت بخیر
تبلت خواهرم که امانت دست من بود هم امروز صبح همین مشکل رو پیدا کرد من به نمایندگی دسترسی ندارم. چجوری برنامه پروگرام رو پیدا کنم؟/

s_ali_m

کاربر
2012-02-06
203
1,077
تهران خ جمهوری
سلام
پروگرام و اینا نداره.
تبلت ر. باز کنین. سوکت باتری رو در بیارین و با منبع تغذیه به سیم های قرمز و مشکی ولتاژ بدین.
ولتاژ خود باتری 3.7 هستش. اول ولتاژ منبع رو بذارین رو همین مقدار و وصلش کنین. اگه با جریان کم مثلن 300 میلی آمپر شارژش کنین بهتره ولی طول میکشه.
البته این راه حل موقتیه و اصولا باتری باید عوض شه.

بالا