آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ظاهرشدن علامت سوال قرمز رنگ روی باتری تبلت asus fonepad

night_25

کاربر
2014-03-19
1
12
خیلی سادس بچه ها پیچیدش کردن . گوشی من نیم ساعت پیش اینجوری شد . از یوتوب راه تعمیرشو پیدا کردم . کاور پشتشو در بیار سمت راست پایین یه کانکتور سیاه ماله باطری هست در بیار جا بنداز درست شه .
این نوشته رو تو یوتوب سرچ کن فیلمش بیاد ببین How to fix Asus fonepad drained battery - YouTube

panqus

کاربر
2014-04-22
1
1
خیلی اعصابم خراب شد. فونپد منم امروز همین مشکل باتری رو پیدا کرد... راهنمایی هاتون رو که خوندم اصلن کافی نبود. متاسفم واسه سایتتون. حیف وقت که ثبت نام کردم...

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
کاربر گرامی (panqus )شما به بزرگی خودتون ببخشید که همه اعضا و اساتید و مدیران نتونستن برا تبلت شما وقت بذارن و مشکلشو حل کنن.وقت چیزی نیست که بشه به کسی برگردوند ولی اگه هزینه ای کردید باعث چند دقیقه وقتی که برا ثبت نام گذاشتین من حاضرم پرداخت کنم ولی شما برا این سایت و راهنمائی های دوستان متاسف نباشی

yazdanf99

کاربر
2014-05-16
2
2
کاور پشتشو باز کنين وکانکتور رو دربيارين و دوباره جا بندازين.همونطور که دوستنمون هم اشاره کردن فيلمش رو يوتوب هست برين ببينين.من همينکارو کردم الان تبلت داره مث ساعت کار ميکنه

yazdanf99

کاربر
2014-05-16
2
2
شما درست ميفرماييد.واسط من ديود بردنش رايان کاوه که نمايندگى رسمى ايسوسه گف که مشکل شما حل شده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrd90550

quadro

کاربر
2013-12-04
1
2
سلام
ممنون از سایتتون خوب بود
دوستان محبت کنن کم لطفی نکنن اگه یه چیزی را در سایتی پیدا نکردن یه کم صبر کنن شاید راه حل بیاد براش به هر حال ممنون از همگی

بالا