آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: خاموش و روشن شدن و تصویر ندادن لپ تاپ Lenovo مدل b570

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام دستگاه فوق روشن می شود اما بعد از 2 ثانیه خاموش می شود و دوباره خودش روشن می شود
همچنین تصویر نمی دهد
برد را خارج کردم و باز همونجور بود
دیباگر چراغ ریست روشن است

پیوست‌ها

• 92.4 کیلوبایت بازدیدها: 159
  • 64 کیلوبایت بازدیدها: 156

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
پاسخ : Lenovo b570 نو بوت

سلام دستگاه فوق روشن می شود اما بعد از 2 ثانیه خاموش می شود و دوباره خودش روشن می شود
همچنین تصویر نمی دهد
برد را خارج کردم و باز همونجور بود
دیباگر چراغ ریست روشن است

دوست عزیز ابتدا بایوس را پروگرام کنید و مدار سی پی یو و pwm نیز چک شود و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
بایوس را از سایتش دانلود و بهش تزریق کردم باز همون مشکل را داره

alikhiri1365

کاربر
2013-12-11
36
69
دوستان من هم به این مشکل برخوردم با همین مدل داستان از قراره که ای لپ تاپ رو برام آوردن هنگ میکرد و سرعتش هم پائین بود و مهمتر از همه درایور کارت گرافیگ روش نصب نمیشد گفتم ابتدا از بایوس رو دیفالت کنم وقتی f2 زدم برم بایوس خیلی طول کشید وارد بایوس بشه وقتی وارد بایوس شد خیلی کند عمل میکرد به حدی که دکمه میزدم 3 ثانیه طول میکشید عمل کنه تنظیمات رو دستی انجام دادم الان روشن میشه تتصویر ندارم و 5 ثانیه بعد خاموش میکنه؟؟؟؟؟دوستان اگه بایوسه لطفا بایوس سالمش رو برا بزارین یا اگه بایوس نیس از چی میتونه باشه ؟؟؟؟

aliazadi1234

کاربر vip
کاربر
2013-12-02
38
100
سلام دوستان
من هم با این مشکل برخورد کردم، بایوس عوض کردم نش، پل شمالی رو هیت دادم نشد،‌ CPU رو در آوردم و کلابرد و سوکت CPU رو شستم (البته با تینر) و دوباره یه هیت ملایم روی پل شمالی و بعد کامل لپ تاپ و بستم و شارژرو وصل کردم لپ تاپ روشن شد.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
اگه با بایوس مشکلتون رفع نشد سراغ چیپ جنوبی یا جی پی یو بروید که احتمال بیشتر از اون می باشد

بالا