آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل با لپ تاپ Toshiba - satellite C640 -118

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
با سلام به تمام اساتید و همکاران محترم
یک مشتری لپ تاپی برای من آورد که به قول خودش بعد از بوت سیستم هیگ میکنه
ماهم روشن کردیم دیدیم سیستم فقطبوت میشه و به قسمت انتخاب سیستم عامل که میرسه دیگه کاری نمیکنه
ماهم یک کیبورد usb بهش وصل کردیم دیدیم سیستم راه افتاد و میشه باهاش کار کرد ولی بعد از یک بار وارد ویندوز شدن، سیستم رو ریست کردم از این لحظه به بعد وقتی به قسمت اول لود ویندوز که میرسه سیستم بوق ممتد میزنه.
به نظر شما اساتید ایراد از کجا میتونه باشه؟
با تشکر فراوان

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان یکی به داد ما برسه :nevreness:

دوست عزیز ابتدا رم ها رو چک کنید و سپس فلت کیبورد را بیرون بیاورید و دوباره جا بزنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
دوست عزیز ابتدا رم ها رو چک کنید و سپس فلت کیبورد را بیرون بیاورید و دوباره جا بزنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر
با سلام و تشکر
فلت کیبورد وصل باشه یا نباشه فرقی نمیکنه در هر دوصورت بوق میزد
رم هارو هم در آوردم و پس از شستشو و جابجایی باز هم همان مشکل رو داشتم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوست عزیز در عنوان باید مختصری ازعیب دستگاه رو بیان کنید لطفا ننویسید مشکل دستگاه فلان لپ تاپ رو بایک هارد دیگه تست کن بعد پروگرام کن تا بعد ......

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
سلام بایوس رو هم پروگرام کن اگه نشد هارد رو چک کن
با سلام
بایوس رو پروگرم کردم ولی همچنان همان بود. ویندوز عوض کردم ولی روی لوگو هنگ میکرد. با یک هارد جدید و ویندوز جدید سیستم بالا آمد.
با تشکر از تمامی دوستان
ولی همچان کیبورد از کار افتاده و متاسفانه کیبورد برای این لپتاپ پیدا نکردم و همچنان منتظر هستم تا بیاد

آخرین ویرایش:

soh3il

کاربر
2010-12-16
163
255
ساری
سلام دوست عزیز در عنوان باید مختصری ازعیب دستگاه رو بیان کنید لطفا ننویسید مشکل دستگاه فلان لپ تاپ رو بایک هارد دیگه تست کن بعد پروگرام کن تا بعد ......
با عرض سلام و تشکر.
از این به بعد در پست ها بیشتر دقت میکنم

بالا