آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: برگرداندن پارتیشن های unallocated

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
سلام خدمت اساتید گرامی
یه هارد fujitso 25 لپ تاپی هست که به طور اتفاقی تمام پارتیشن هاش به صورت یکپارچه unallocated شده .راهی هست که پارتیشن ها برگرده بدون آسیب دیدن اطلاعات .برنامه های recovery فایل را برمیگردوندن من میخوام پارتیشن برگرده ممنون میشم راهنماییم کنید

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
ممنونم بله تونستم باهاش 3تا پارتیشن را برگردونم اما یکیشو اسکن میکرد تموم که میشد اجازه recovery نمی داد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof

arashshr

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
90
601
سلام دوست عزیز امیدوارم هنوز دست به پارتیشنها نزده باشین.
تو این جور موارد یعنی زمانی که پارتیشنهای هارد پاک بشه من از نرم افزار partition Find and mount استفاده می کنم و البته صددرصد هم نتیجه گرفتم. پیشنهاد من اینه که این نرم افزار رو امتحان کنین. مطمئن باشین به یکبار امتحان کردن می ارزه. و با همون یکبار هم دیگه سراغ نرم افزار دیگه ای نمیرین. اگه با کارکردن باهاش مشکل داشتین پیغام بذارین کمکتون کنم

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام خدمت اساتید گرامی
یه هارد fujitso 25 لپ تاپی هست که به طور اتفاقی تمام پارتیشن هاش به صورت یکپارچه unallocated شده .راهی هست که پارتیشن ها برگرده بدون آسیب دیدن اطلاعات .برنامه های recovery فایل را برمیگردوندن من میخوام پارتیشن برگرده ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
میتونی با استفاده از نرم افزارهای دوستان که معرفی کردند استفاده کنی
بنده هم اینا رو که دوستان پیشنهاد دادند توصیه میکنم با همشون کار کردم و دراین مواقع که انلوکیت شده فقط پارتیشن ریکاوری رو انجام بده (فایل ریکاوری رو اصلا نزن)
صدرصد برمیگرده اگه هنوز پارتیشن واسش تعیین نشده باشه
من با partition wizard mini home یه همچین اسمی فکر کنم داشت تو مجموعه هایرن بوت دیسک هست خیلی توپه این هاردها که انلوکیت میشن رو در عرض چند دقیقه نهایتا تا 1 ساعت برمیگردونه
موفق باشی

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
عالیست با طعم پرتقالیست
خوشحالم
یه توضیح بده چی کار کردی و با چه برنامه ی نتیجه گرفتی

aa500

کاربر
2015-12-14
4
0
منم همین مشکلو دارم میشه بگی برای پارتیشن آخری چکار کردی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا