آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بازیابی اطلاعات یک پوشه در هارد 160 مکستور

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
با سلام خدمت اساتید و تعمیرکاران عزیز
یه هارد 160 مکستور هست که توی درایو D یه پوشه با فایل های دیتا بیس بوده ولی متاسفانه ویندوز را اشتباهی روی درایو D نصب کردند و فرمت شده
امکان برگشتن اون پوشه وجود داره؟ نرم افزاری هست که پوشه را بازیابی کنه؟ فایل های دیتا بیس را میشه بازیابی کرد؟

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام
بله میشه ولی سعی کن تنها از یک نرم افزار برای ریکاوری استفاده کنی .فکر کنم با این جواب بگیری.Active@ File Recovery

آخرین ویرایش:

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
آخه من نرم افزار های بازیابی را دیدم هیچ کدوم نبوده که فایل های dbm را برگردونه
در ضمن من شنیدم وقتی اطلاعاتی از روی یک درایو پاک بشه اگه روی همون درایو اطلاعاتی ریخته بشه دیگه برگرداندن اطلاعات پاک شده غیر ممکن میشه

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،اگه اطلاعاتش خيلي مهم هست بدين مراكز ريكاوري هارد براتون با دستگاه ريكاوري كنن،احتمال زياد بتونن برگردونن.درسته كه اگه اطلاعات دوباره رايت بشه اطلاعات به راحتي قابل بازيابي نيست ولي اميدتون رو از دست ندين.
موفق باشيد،يا حق

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
ممنون از راهنماییتون برنامه ای نیست که به صورت پوشه و دسته بندی شده اطلاعات را برگردونه؟
من یه پوشه را میخوام برگردونم که توی اون فایل های بک آپ و دیتا بیس هست

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
گلم عرض کردم خو
فایل ریکاوری کارت رو راه نمی اندازه - شما پاریتیشن ریکاوری کن - وقتی پارتیشن ریکاوری میکنی همه پارتیشن قبلیت رو ریکاوری میکنه -یعنی هر چی توش بود - حله ؟
اگه بتونی نسخه تحت بوت اون رو استفاده بکنی که عالیه
موقع اسکن کردن یه اسکن معمولی داره و یه سوپر اسکن که حتما سوپر اسکن رو انتخاب کن - سوپر اسکن زمان زیادی رو میبره
در دو حالت میتونی به برنامه دستور بدی - یکی اینکه کل هارد ررو سرچ کنه و هر چی پارتیشن شناسایی میکنه برات ظاهر میکنه - حالت دوم میتونی روی درایو d فرمان بدی و بش بگی پارتیشن های موجود روی این قسمت رو ریکاوری کنه
علی کل حال .وقتی شناسایی میکنه مثلا برات داریو d سابق رو میاره که درصد کیفیت رو هم نشون میده - خودم خیلی با این برنامه ریکاوری کردم - بعضی اوقات پارتیشن رو با کیفیت صد در صد ریکاوری میکنه - یعنی مث روز برات برش میگردونه - بعضی موقع ها هم با کیفیت 90 80 50 20 میاره /

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
ممنون نرم افزار خیلی خوبی بود.تو نرم افزار های ریکاوی کدوم قوی تر عمل میکنه؟ من شنیدم نرم افزار R-studio از همش بهتره خواستم نظر شما را هم بدونم

بالا