آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: گوشی K800 بالا نیامدن بعد از تعمییر

mecf

کاربر
2013-06-08
43
238
ايران زمين
سلام دوستان

یک عدد گوشی K800 برایم اورده اند که به گفته مشتری صدای بازر ندارد گوشیرو که باز کردم دیدم کوشی اب خورده هستش بازر چک کردم سالم بود گوشی رو التراسونیک کردم و یه هیتر ملایم به IC صدا دادم (نزدیک CPU )
اما حالا گوشی روشن میشود LCD روشن ولی بالا نماید وهمان طور LCD روشن میماند
جریان کشی معمولی است:11680:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,411
ایران
با سلام !
گوشی رو فلش کنید اگه مشکل حل نشد با یه ال سی دی فابریک تست بزنید اعلام نتیجه کنید.

موفق باشید!

آخرین ویرایش:
  • Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام دوستان

یک عدد گوشی K800 برایم اورده اند که به گفته مشتری صدای بازر ندارد گوشیرو که باز کردم دیدم کوشی اب خورده هستش بازر چک کردم سالم بود گوشی رو التراسونیک کردم و یه هیتر ملایم به IC صدا دادم (نزدیک CPU )
اما حالا گوشی روشن میشود LCD روشن ولی بالا نماید وهمان طور LCD روشن میماند
جریان کشی معمولی است:11680:

سلام

من در این خصوص تخصصی ندارم ولی 750 دارم که خیلی این بازی را درمیاره البته عالیه خصوصا دوربینش که هرچی گوشی بظاهر بهتر و جدید گرفتم پشیمون شدم و بازم 750 رو استفاده میکنم

اگه شبیه 750 باشه و عیب سخت افزاری نباشه باید بدون کارت روشنش کنی درست میشه
ضمنا کدهایی برای ریست کلی داره که پیدا نکردم و نمیدونم کجا گذاشتم
بعد از اینکه همه کلک هارو زدی و نگرفت وقت فلشه (شاید بازم زود باشه و عقل من عاجزه )

یک سوال هم دارم
کنار کلید دوربین ( کلید عکاسی و فیلمبرداری ) که در ضخامت سمت راست و وسط قرار گرفته یک فلز ظریف شبیه U خوابیده که انتهاش دو کنتاکت داره و بجایی هم متصل نمیشه ( هرچی فکر کردم جز برای خندیدن و یا پیدا کردن فضول دلیل دیگه ای پیدا نکردم )

اگه متخصصین محترم مربوطه عنایت فرمایند ، ذهنم آزاد میشه و سپاسگزارم
توی منوآلش هم روی این قطعه تاکیدی نکرده ولی در تصاویر منوآل مشخصه

سپاس

آخرین ویرایش:

mecf

کاربر
2013-06-08
43
238
ايران زمين
رد: پاسخ : گوشی K800 بالا نیامدن بعد از تعمییر

سلام

من در این خصوص تخصصی ندارم ولی 750 دارم که خیلی این بازی را درمیاره البته عالیه خصوصا دوربینش که هرچی گوشی بظاهر بهتر و جدید گرفتم پشیمون شدم و بازم 750 رو استفاده میکنم

اگه شبیه 750 باشه و عیب سخت افزاری نباشه باید بدون کارت روشنش کنی درست میشه
ضمنا کدهایی برای ریست کلی داره که پیدا نکردم و نمیدونم کجا گذاشتم
بعد از اینکه همه کلک هارو زدی و نگرفت وقت فلشه (شاید بازم زود باشه و عقل من عاجزه )

یک سوال هم دارم
کنار کلید دوربین ( عکس و فیلم ) که در ضخامت سمت راست و وسط قرار گرفته یک فلز ظریق شبیه U خوابیده که انتهاش دو کنتاکت داره و بجایی هم متصل نمیشه ( هرچی فکر کردم جز برای خندیدن و یا پیدا کردن فضول دلیل دیگه ای پیدا نکردم )

اگه متخصصین محترم مربوطه عنایت فرمایند ، ذهنم آزاد میشه و سپاسگزارم
توی منوآلش هم روی این قطعه تاکیدی نکرده ولی در تصاویر منوآل مشخصه

سپاس

سلام دوست عزیز
در مورد سوال شما این فلز پایین موتور ویبره و بالای کلید دوربین انتن بلوتوس میباشد اگه این انتن رو براریم برد بلوتوس بشدت کاهش میابد

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
پاسخ : رد: پاسخ : گوشی K800 بالا نیامدن بعد از تعمییر

سلام دوست عزیز
در مورد سوال شما این فلز پایین موتور ویبره و بالای کلید دوربین انتن بلوتوس میباشد اگه این انتن رو براریم برد بلوتوس بشدت کاهش میابد

سلام

خیلی خیلی ممنونم
اتفاقا یکبار اوراق کردم و بستم بلوتوثش باید دستگاه مجاور را بغل میکرد تا با ماچ و بوسه ارسال کنه
بازش کردم ببینم چرا بی تربیت شده متوجه این فلز شدم که تصور کردم درحال باز کردن از جاش خارج شده که جاشو پیدا کردم ولی هرچی زیرو روش کردم نفهمیدم چکار میکنه و لذا دوباره اوراقش کردم و بستم و درست شد و تصور نمیکردم به این فلز مربوط باشه که حالا فهمیدم در تعمیر قبلی سرجاش نذاشته بودم

البته مهارت شما ثابت شد و قانع و راحت شدم و بینهایت ممنونم ولی
چرا دو کنتاکتش به جایی متصل نمیشه ؟
این فلز تقریبا زیر دکمه C قرار داره ( مگه بلوتوث از طریق LED ارسال و دریافت نمیشه ؟ اونم که کنار گوشی است و فاصله زیادی با این فلز داره )

عجب آنتن کجی داره ؟ که سر جاش نباشه بدون مشت و مال و ماچ و بوسه کار نمیکنه

سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_esf
بالا