آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار نکردن اسپیکرهای لپ تاپ HP Pavilion G6

love20me

کاربر
2013-01-31
24
41
با سلام
لپ تاپ hp pavilion g6 از اسپیکرهاش هیچ صدایی در نمیاد ولی وقتی هدفون بهش وصل میکنم صدا داره. اگه اسپیکرهاشو تعویض کنم مشکل حل میشه؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
لپ تاپ hp pavilion g6 از اسپیکرهاش هیچ صدایی در نمیاد ولی وقتی هدفون بهش وصل میکنم صدا داره. اگه اسپیکرهاشو تعویض کنم مشکل حل میشه؟

دوست عزیز ابتدا تنظیمات ولوم صدا را در ویندوز چک کنید و سوکت هدفون را با اسپری ناهید خشک شستشو دهید و اگر مشکل برطرف نشد سوکت هدفون را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

love20me

کاربر
2013-01-31
24
41
درایور صدا رو چک کردم مشکلی نداره مشکل اینه که از اسپیکرهای خود لپ تاپ صدایی نمیاد ولی وقتی هدفون و یا یک اسپیکر خارجی به خروجی صدا نصب میکنم صدا داره. احتمال داره که اسپیکرهای لپ تاپ سوخته باشه؟

تک رایان

کاربر
2013-09-03
61
151
با سلام و درود
از داخل دیوایس منیجر یکبار درایو صدا رو uninestal
سپس سیستم رو ریسارت کرده و دوباره درایورصدا رو نصب کنید

love20me

کاربر
2013-01-31
24
41
دوستان میتونم اسپیکر یه لپ تاپ دیگه مثلاً Asus رو برای تست بهش وصل کنم تا ببینم ایراد از اسپیکره یا نه؟

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
دوست عزیز، موارد زیادی بوده که از اسپیکر اکسترنال و یا هدفون صدا داشتیم ولی اسپیکرهای داخلی لپ تاپ صدا نداشتند.
اول از همه از لحاظ نرم افزاری چک کن،
نصب ویندوز جدید، نصب درایور اورجینال
اگر جواب نگرفتی دستگاه رو باز کن و با یه هدفون که در گوشت گذاشتی و با دستت سیم اون رو برای تست به سرهای بلندگوها میزنی چک کن.
امکان اینکه فیوزها سوخته باشند هم هست.برای تست دقیق تر میتونی دیتاشیت آی سی صدا رو دربیاری و سیم هدفون رو مستقیم به آی سی بزنی ببینی صدا داری یا نه

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان میتونم اسپیکر یه لپ تاپ دیگه مثلاً Asus رو برای تست بهش وصل کنم تا ببینم ایراد از اسپیکره یا نه؟

دوست عزیز کارهایی که درپست بالا گفتم را انجام بده مشکلت حتما حل میشه

با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
دوست من 90 درصد این ایراد واسهجک هدفونه و با سرویس حل میشه
سلام طبق گفته دوستان مخصوصا آقای حیدری عمل کنید چندین مورد داشتم که مشکلشون به همین روش حل شده موفق باشید

بالا