آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: نقشه و راهنمای تعمیر مولتی متر های دیجیتال

دیش آب

کاربر
2020-11-03
3
5
46
باسلام
مولتی متر (خازن سنج) مدل CM9601A
همیشه در هنگام اندازه گیری خازن الکترولیتی بایستی اول دو پایه خازن را برای تخلیه شارژ اتصال دهید و الا دستگاه آسیب میبیند
البته قابل تعمیر هست:

hidden content may not be quoted

درود.استادمولتیمتر DT9205Aتازه هم گرفته بودم،گویا خازن رو تخلیه نکرده اندازه گرفتم.حالا مولتیمتررو روشن میکنم رنج بازر عدد ۱۹۶ نشون میده پرابهارو اتصال میدم عدد صفروبوق وچراغ روشن میشه.رنج اهم هم اعدادی رو نشون میده واندازه مقاومت رو اشتباه نشون میده.ولتاژ DCرو درست نشون میده.باتوجه به این پستتون حتمامیدونید مشکلش کجاست.امکانش هست راهنمایی بفرماییدتابتونم مولتیمتررو درست کنم.ناگفته نمونه،مبتدی وناشی ولی علاقه منده الکترونیکم.
سپاسگذارشما واساتیدی که پاسخ پرسشهای بنده ودیگران رو بیان میکنندهستم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azar1458

دیش آب

کاربر
2020-11-03
3
5
46
شماتیک مولتی متر دیجیتال
مدل:
DT9205A

مشاهده فایل‌پیوست 83495

hidden content may not be quoted
درود.استادمولتیمتر DT9205Aتازه هم گرفته بودم،گویا خازن رو تخلیه نکرده اندازه گرفتم.حالا مولتیمتررو روشن میکنم رنج بازر عدد ۱۹۶ نشون میده پرابهارو اتصال میدم عدد صفروبوق وچراغ روشن میشه.رنج اهم هم اعدادی رو نشون میده واندازه مقاومت رو اشتباه نشون میده.ولتاژ DCرو درست نشون میده.امکانش هست راهنمایی بفرماییدتابتونم مولتیمتررو درست کنم.ناگفته نمونه،مبتدی وناشی ولی علاقه منده الکترونیکم.
سپاسگذارشما واساتیدی که پاسخ پرسش بنده ودیگردوستان رو مدهند.

ehsan.z

کاربر
2020-11-15
8
5
42
مدلش و بنویس تا اکه کسی اوراقیش داره اعلام کنه من چنتا اوراقی دارم که السیدی سالمه

2014-02-14
14
21
گیلان
دوستان گرامی درود فراوان بر همه شما من یک مولتی متر دیجیتال دارم با مارک rondy که تمام قسمتهایش سالم است فقط روی السی دی آن یک طلق دودی داشت که بر اثر حرارت جمع شد و اعداد ال سی دی محوشد وقتی همان طلق جمع شده را روی گوشه ال سی دی میگیرم اعداد نمایان میشه کسی میدونه این طلق چه جنسی هست و از کجا باید تهیه کنم .باتشکر.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mechix

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
512
2,316
بله شما بقول دوستمون از طلق روی ال سی دی های ماشین حساب یا هر ال سیدی که شبیه باشه میتونی استفاده کنی

بالا