آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم بوق بوت و نداشتن تصویر در مادر برد گیگا GA -8I845PE PRO

ghazall

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-01-04
385
2,366
یـــــزد
با ســـــلام
مادربرد: GIGA
مدل:GA_8I845 PE PRO
عیب:زمانی که فرمان پاور داده میشود بوق بوت و خروجی گرافیک نداریم ولی بعد از گذشت 5 دقیقه کارکرد به همین شکل با فرمان ریستارت بوق بوت و گرافیک می آید و مادربرد به کار عادی خود باز میگردد.
کارهای صورت گرفته: پاور تعویض گردیده ؛ خازنهای مادربرد از لحاظ بادکردگی برسی گردید ولی نتیجه ای حاصل نشد.دوستان اگر عنایت نموده و راهنمایی نمایند کمال تشکر را دارم . در ضمن کار بنده تعمیرات مادر برد نیست اگر راهنمایی دقیق بنمایید ممنون میشم.با تشـــکر

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
سلام لطف کنید و بکید آیا هارد رو از سیستم جدا کردی یا نه؟اگه بلافاصله ریستارت کنید تصویر می آید؟اگر بلافاصله ریستار کردین و تصویر اومد اولین ورژن بایوس رو پروگرم کنید و اگر حل نشد آی سی بایوس را تعویض کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghazall

ghazall

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-01-04
385
2,366
یـــــزد
با سلام
برای بوت شدن باید مدت زمانی از روشن بودن سیستم بگذرد سپس کلید ریست تا سیستم با لا بیاید اگر سریعا و پشت سر هم ریست کنم جواب نمی دهد چه با هارد و چه بدون هارد.و زمانی که سیستم را خاموش می کنم اگر فرمان مجدد بدهم سریعا بوت میشه .به نظرم حالت عیوب خازنی را دارد.بایوس این مدل را هم فکر کنم تحت DOCروی خود سیستم باید آبدیت شود.دوستان نظر دیگری ندارید؟ با تشکر

ghazall

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-01-04
385
2,366
یـــــزد
با ســـلام
به دليل اينكه نحوه آبديت كردن بايوس گيگا را نمي دانستم آي سي بايوس را كلا با يك آي سي بايوس مادربرد مشابه عوض نمودم و خوشبختانه عيب برطرف گرديد.با تشــــــكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaghob20

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
با ســـلام
به دليل اينكه نحوه آبديت كردن بايوس گيگا را نمي دانستم آي سي بايوس را كلا با يك آي سي بايوس مادربرد مشابه عوض نمودم و خوشبختانه عيب برطرف گرديد.با تشــــــكر

اپدیت بایوس خودش در سایت گیگا اموزش داده ولی درمواقعی بهدرد میخوره که سیستم مشکل زیاد حادی نداشته باشه
ولی با پروگرامر راحت میتونی اپدیت کنی

بالا