آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: دانلود و آموزش کاربردی { altium designer 2013 }

دکتر احسان

کاربر
2012-03-08
107
2,745
همدان
با تشکر از پاسختون راستش من ورژن Altium Designer 14.3.13 build 34012 رو از سایت Soft98 دانلود کردم که تو فایل Read me توضیح چندانی در مورد لایسنس نداده. به خاطر این مزاحم شما شدم.
سلام
پس از نصب تیک بالا آمدن نرم افزار را حتما بردارید و به هیچ وجه آن را باز نکنید(اگر نرم افزار باز بشه باید مجددا مراحل نصب را از اول انجام بدین).
سپس فایل کرک را کپی کنید.
برای اضافه کردن لایسنس کافی است در صفحه ی اصلی (license managemant) گزینه ی activate را زده و فایل لایسنس را به آن بدهید.

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام استاد عزیز بنده ورژن Altium Designer 14.3.11 Build 33708
را نصب کرده ام و 14 لایسنس دارد چند تا را معرفی کنم چون به غیر از اولی باقی قرمز میشوند

دکتر احسان

کاربر
2012-03-08
107
2,745
همدان
سلام استاد عزیز بنده ورژن Altium Designer 14.3.11 Build 33708
را نصب کرده ام و 14 لایسنس دارد چند تا را معرفی کنم چون به غیر از اولی باقی قرمز میشوند
سلام
همان یکی کفایت می کند.ضمنا جهت منقضی نشدن لایسنس ها،برنامه را در لیست فایروال قرار دهید که به اینترنت متصل نشود.

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام استاد عزیز ممنون از فیلم های آموزشی بسیار مفید
اما بنده یک مشکلی دارم این است که وقتی یک PCB میسازم اصلا صفخه PCB به نمایش در نمی اید و وقتی که میخواهم شماتیک را به PCB تبدیل کنم این خطا را می دهد عکس را هم میگذارم لطفا راهنمایی کنید
اگر توجه کنید الان صفحه PCB انتخاب شده است اما هنوز دارد آخرین تصویر شمانیک را نشان میدهد
Untitled-1.jpg

دکتر احسان

کاربر
2012-03-08
107
2,745
همدان
استاد عزیز مثل اینکه مشکل از قدیمی بودن سیستم و پایین بودن کارت گرافم بود روی کامپیوتر تعمیرگاه این مشکل را نداشتم
سلام
کاملا درست حدس زدید این ورژن روی کامپیوترهای قدیمی کار نمیکنه حتی برخی از سیستمهای جدید هم نمیتونن لودش کنند!
جهت اطلاع دوستان:
[h=2]Recommended System Requirements[/h]
  • Windows 7 or Windows 8 (32-bit or 64-bit) [SUP]~[/SUP]

• Intel[SUP]®[/SUP] Core™ i5 processor or equivalent

• 8 GByte RAM

• 10 GByte hard disk space (Install + User Files)

• NVIDIA[SUP]®[/SUP] GeForce[SUP]®[/SUP] GT 640 series or AMD[SUP]®[/SUP] Radeon[SUP]®[/SUP] HD 7770, 1024MB (or more) graphics card or better, supporting DirectX 9.0c and Shader model 3 (or later)

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
با سلام به اقای دکتر احسان بابت این پست مفید.
من دارم اموزش هارو دنبال میکنم.
الان یه سوالی داشتم.
میشه با این نرم افزار مسقیم pcb رو اون هم به صورت دستی کشید ؟
یعنی من یه برد دارم که شماتیکشو نمیتونم پیدا کنم .میخوام بدونم میتونم از روی برد و به صورت دستی pcb این برد رو بکشم ؟

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
با سلام به اقای دکتر احسان بابت این پست مفید.
من دارم اموزش هارو دنبال میکنم.
الان یه سوالی داشتم.
میشه با این نرم افزار مسقیم pcb رو اون هم به صورت دستی کشید ؟
یعنی من یه برد دارم که شماتیکشو نمیتونم پیدا کنم .میخوام بدونم میتونم از روی برد و به صورت دستی pcb این برد رو بکشم ؟
سلام دوست عزیز یکی از کاربرد های این نرم افزار همین است .

بالا