آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مادربورد مدل P5QL - با هر بار روشن کردن کدهای مختلف میدهد

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام دوستان، این مادربورد هربار استارت میخورد کد دیباگر فرق دارد و بعضی موقع دیباگر تا آخر میرود همراه با تصویر . بعضی مواقع کد 01 و چند کد دیگر میدهد و تصویر ندارد . پرگرام انجام شده ، هیت به چیپ جنوبی و شمالی و آیسی I/O گرفتم ، رم CPU چک شده ، پاور چک شده با تشکر

rostamikola

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
85
637
مازندران
سلام دوستان، این مادربورد هربار استارت میخورد کد دیباگر فرق دارد و بعضی موقع دیباگر تا آخر میرود همراه با تصویر . بعضی مواقع کد 01 و چند کد دیگر میدهد و تصویر ندارد . پرگرام انجام شده ، هیت به چیپ جنوبی و شمالی و آیسی I/O گرفتم ، رم CPU چک شده ، پاور چک شده با تشکر

با سلام .پایه های بانک cpu رو یکبار کاملا چک کنید و کل مادربرد را شستشو دهید در صورت امکان ای سی بایوس را تعویض و پروگرم نمایید تست کنید و مسیر باطری بک اپ و خود باطری را چک نمایید ...باز منتظر راهنمایی اساتید بزگوار سایت باشید .با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام اول باطری بک آپ رو تعویض کن بعد برو سراغ سی پی یو وبانکش ابتدا سی پی یو رو تعویض کن بعد ببین بانک سی پی دیسکانکتی نداشته باشه البته اگه رو 01 می مونه اگه هم متغیر بایوس باطری موفق باشید

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
دورود بر شما

معمولا وقتی هر دفعه یک کد میده مشکل از بایوس هست در صورت امکان آی سی بایوس رو عوض کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
دورود بر شما

معمولا وقتی هر دفعه یک کد میده مشکل از بایوس هست در صورت امکان آی سی بایوس رو عوض کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
درود ، حق باشما است ، ولی دوست خوبم آیسی هم تعویض شده ، دوست من از توجه تشکر میکنم ومنتظر راهنمایهای شما هستم .ممنون

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام اول باطری بک آپ رو تعویض کن بعد برو سراغ سی پی یو وبانکش ابتدا سی پی یو رو تعویض کن بعد ببین بانک سی پی دیسکانکتی نداشته باشه البته اگه رو 01 می مونه اگه هم متغیر بایوس باطری موفق باشید
ممنون ازشما ، امیلاتور دارم چک میکنم اطلاع میدم

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
[/QU درود دوستان توی بانک cpu هم دیسکانکت نداشتم

mohammad4410

کاربر vip
کاربر
2007-04-19
188
472
ای سی صدارو چک کن ببین داغ میشه یا نه و هم چنین ای سی شبکه

یو اس بی و پی اس تو هارم چک کن شرتی نداشته باشه

در اخر چیپ جنوبی رو هم چک کن ببین نیم سوز نشده باشه

منظورتون از تصویر میده یعنی چی لوگو میاد یا ویندوز بوت میشه و راحت کار میکنه ؟؟؟

بالا