آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مادربورد P5PL2 - E پیغام 15 ثانیه دیگر خاموش میشود را میدهد

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام دوستان ، مین مدل P5PL2 - E ورژن 1.01G ، استارت میشه بعد از لگوی ایسوز پیغام 15 ثانیه دیگر خاموش میشود میدهد ، و همانجا میماند و بعد از 15 ثانیه خاموش میشود ، پرگرام کردم - رم و سی پی یو تعویض انجام دادم . دوستان کسی تجربه این عیب رو داره . ممنون میشم تجربه بدین .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac

rostamikola

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
85
636
مازندران
سلام دوستان ، مین مدل P5PL2 - E ورژن 1.01G ، استارت میشه بعد از لگوی ایسوز پیغام 15 ثانیه دیگر خاموش میشود میدهد ، و همانجا میماند و بعد از 15 ثانیه خاموش میشود ، پرگرام کردم - رم و سی پی یو تعویض انجام دادم . دوستان کسی تجربه این عیب رو داره . ممنون میشم تجربه بدین .

با سلام .به خروجی های usbروی مادربرد دقت کن شکستگی یا اتصالی وجود نداشته باشد .مورد مشابه ای به این صورت داشته ام ...باز هم منتظر راهنمایی بیشتر دوستان باش

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
فرمایش دوستان حتما بکار گیرید.
پورت ps2 و usb چک شود که مقدار ولتاژشان برابر باشد
و یا اینکه خراب نباشد.
ولتاژ قبل از سوئیچ این دو پورت باید در حد استاندارد باشد در صورت کم بودن به این معنی است که در پورت جریان کشی وجود دارد
اگر درست نبود خرابی مربوط به چیپ جنوبی و یا اتصالی در خود پورت است.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام ابتدا سوکتهای یو اس بی بعد جامپرها بعد ترانزیستور کنار جامپر چی سییس CHESISS ببین 5ولت داره اگه داشت ترانزیستور تعویض کن موفق باشید

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام ابتدا سوکتهای یو اس بی بعد جامپرها بعد ترانزیستور کنار جامپر چی سییس CHESISS ببین 5ولت داره اگه داشت ترانزیستور تعویض کن موفق باشید

سلام، usb چک کردم ، جامپرها چک شد جواب نداد ، لطفآ برای گرفتن ولتاژ روی این ترانزیستور کمی بیشتر توضیح بدهید ممنون میشوم ، روی کدام پایه اش 5 ولت باید باشد؟ یک دنیا ممنونم

بالا