آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آنتن ندادن w810

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
دوستان گل من ... یه w810 دارم که آنتن نمیده... میشه راهنمایی کنین که چیجوری درستش کنم؟ لطفا اگر میشه نقشه آنتن گوشی رو بهم بدید

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان گل من ... یه w810 دارم که آنتن نمیده... میشه راهنمایی کنین که چیجوری درستش کنم؟ لطفا اگر میشه نقشه آنتن گوشی رو بهم بدید

دوست عزیز ابتدا مطمین شوید که سیمکارت شما مشکل انتن دهی ندارد و گوشی را با یک سیمکارت دیگر تست کنید و سپس کارهای زیر را به ترتیب مراحل انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید
[hide]
1 - ابتدا تنظیمات انتن گوشی را بررسی کنید و گوشی را از نظر نرم افزاری و فایل فلش چک کنید و اگر فایل نرم افزاری مشکل داشت گوشی را فلش کنید
2 - انتن هوایی را از نظر سالم بودن و اتصال درست ان به برد چک کنید زیرا امکان دارد بر اثر نادرست بستن قاب گوشی انتن هوایی بر روی برد به درستی متصل نشده باشد
3 - مدار انتن را با تینر فوری 20000 شستشو دهید و لحیم سردی ان را برطرف کنید
4 - در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل حل نشد ابتدا پاور انتن و سپس سویچ انتن را تعویض می کنیم
[/hide]
با تشکر

آخرین ویرایش:

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
گوشی فلش شد - آنتن هوایی چک شد و تعویض هم کردم اون قطعه ای که سیم آنتن روشه... اتصالات و مدار آنتن تمیز شدن - سیم کارت سالمه... ولی باز هم مشکل هست...پاور آنتن و سوییچ آنتن دقیقن چیه دوست عزیز؟

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,679
ابتدا تنظیمات انتن گوشی را بررسی کنید و گوشی را از نظر نرم افزاری و فایل فلش چک کنید و اگر فایل نرم افزاری مشکل داشت گوشی را فلش کنید

میشه بفرمایید چطور میشه به قول خودتون فایل فلش رویه گوشیو تست کرد !!!!

4 - در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل حل نشد ابتدا پاور انتن و سپس سویچ انتن را تعویض می کنیم

RF پارت این سری و کلی مدل دیگه به صورت یکجاست و نیازی نیست قطعات رو یکی یکی عوض بشن
اگه هر کدوم از قطعات آنتن مشکلی داشته باشن با تعویض کل RF خیلی راحت مشکل حل میشه که خیلیم راحت تر هم هستش

در جواب دوست صاحب تاپیک هم باید بگم که :
1 - علامت انتن رویه صفحه چه وضعیتی رو نشون میده ؟ ( کاملا خالیه یا پره پره یا اینکه پرش داره ؟)
2 - تویه سرچ دستی شبکه ها رو پیدا میکنه یانه ؟ اگه پیدا میکنه کانکت میشه یا نه ؟
3- اگه گوشی ضربه ی اساسی خوده حتی با تعویض کل RF مشکل حل نمیشه چون PCB معیوب میشه و معمولا هم کاریش نمیشه کرد
4 تغذیه ی مدار را بررسی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: A.R.T

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
فایل فلش نه دوست عزیز.... گوشی رو کلا فلش کردن جواب نداده... آنتن هم خالیه خالیه ... فقط خط تیره هاش هست

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
اگه ضربه خورده وانتن پریده با فلش و نرم افزار حل نمی شه باید مدار انتن تعویض بشه بعد فلش بشه

بالا