آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: داشتن نوار افقی روی ال سی دی لپتاپ سونی VGN-CS325J

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام دوستان
یک لپتاپ سونی با مدل فوق یکی از دوستان داره که قسمت پایین مانیتور بصورت چندین خط افقی و قسمت بالا یک خط هست.گاهی خطها کمتر و گاهی بیشتر میشن و بندرت هم از بین میرن بلافاصله میان.
من مشکوک شدم گرافیک و با خروجی VGA دادم مانیتور اما سالم بود.یادم نیست توی این انجمن یا جای دیگه بود یکبار سوالم رو مطرح کردم گفتن احتمال زیاد فلتش باید باشه.
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان
یک لپتاپ سونی با مدل فوق یکی از دوستان داره که قسمت پایین مانیتور بصورت چندین خط افقی و قسمت بالا یک خط هست.گاهی خطها کمتر و گاهی بیشتر میشن و بندرت هم از بین میرن بلافاصله میان.
من مشکوک شدم گرافیک و با خروجی VGA دادم مانیتور اما سالم بود.یادم نیست توی این انجمن یا جای دیگه بود یکبار سوالم رو مطرح کردم گفتن احتمال زیاد فلتش باید باشه.
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

دوست عزیز هنگامی که لب تاب روشن هست درب لب تاب را باز و بسته کنید و ببینید که با این کار خط ها برطرف می شوند یا نه اگر با این کار خط روی تصویر از بین رفت اشکال از فلت می باشد در غیر اینصورت ال سی دی باید بطور کامل تعویض شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام اساتید
با باز کردن تاثیر زیادی روی خطوط نمی افتاد اما در حالت عادی خود خطوط کم و زیاد میشوند خط بالای صفحه دایما میره و میاد اما خطوط پایین کم و زیاد میشن.
من شک اولم به فلته.به گفته صاحب لپ تاپ یواش یواش خطوط زیاد شده و الان به اینجا رسیده.قبلا حتی گاهی خطوط رفع میشده و دوباره ظاهر میشده.
کسی فلت این لپتاپ رو برای فروش داره که بتونم تهیه اش کنم؟
در صورت داشتن بهم پیام خصوصی بدید ممنونم

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز این توضیحی که شما دادین بنظر نمیاد از فلت باشه با توجه به اینکه میفرمایید با باز و بسته کردن در هیچ تغیری حاصل نمیشه و اینکه از پورته vgaهم تصویر سالمه پس امکان خرابی گرافیک هم کمه شما برای شروع اول فلت رو جدا کن کانکشن وکانکتور ها رو با تینر 10000ومسواک تمیز کن ببین تغیری حاصل میشه میتونی شارژ قلع هم انجام بدی

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
درود دوست عزیز این توضیحی که شما دادین بنظر نمیاد از فلت باشه با توجه به اینکه میفرمایید با باز و بسته کردن در هیچ تغیری حاصل نمیشه و اینکه از پورته vgaهم تصویر سالمه پس امکان خرابی گرافیک هم کمه شما برای شروع اول فلت رو جدا کن کانکشن وکانکتور ها رو با تینر 10000ومسواک تمیز کن ببین تغیری حاصل میشه میتونی شارژ قلع هم انجام بدی

متشکرم از پاسخگویی شما
حتما تست و اطلاع رسانی خواهد شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: msh.27

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود ///با گفته دوستان ايراد به احتمال زياد از فلات ميباشد و سوكت و رابط ها البته من يك مشكل شبيه اين تو لپ تاپ دل داشتم ايراد از پنل بود///پيروز باشيد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام امروز همچین مشکلی داشتم لپ تاپ دل وسترو 1015 با ریسولد شمالی ردیف شد البته رمها رو هم یه تست بکن موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام امروز همچین مشکلی داشتم لپ تاپ دل وسترو 1015 با ریسولد شمالی ردیف شد البته رمها رو هم یه تست بکن موفق باشید

بالا