آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: پرینت گرفتن در نرم افزار افیس

madarshab

کاربر
2012-08-10
50
79
سلام
نرم افزار افیس 2010 وقتی که میخواهم برگه ای رو پرینت بگیرم کامل نمیگیره
یعنی وقتی که یه کادر انتخاب میکنم برای برگه قسمت پایین کادر رو نمیگیره
ولی وقتی همین نوشته رو به پی دی اف تبدیل میکنم و با نرم افزار دیگه میخونم و پرینت میگیرم کامل چاپ میکنه یعنی کادر رو کامل چاپ میکنه
به نظر دوستان ایراد از کجای نرم افزاره
درصورتی که کامل متوجه نشدن بگین که کاملتر توضیح بدم

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
سلام
نرم افزار افیس 2010 وقتی که میخواهم برگه ای رو پرینت بگیرم کامل نمیگیره
یعنی وقتی که یه کادر انتخاب میکنم برای برگه قسمت پایین کادر رو نمیگیره
ولی وقتی همین نوشته رو به پی دی اف تبدیل میکنم و با نرم افزار دیگه میخونم و پرینت میگیرم کامل چاپ میکنه یعنی کادر رو کامل چاپ میکنه
به نظر دوستان ایراد از کجای نرم افزاره
درصورتی که کامل متوجه نشدن بگین که کاملتر توضیح بدم

درود
دوست عزیز قبل از پرینت کردن یکبار Preview بگیرید و ببینید اونجا هم نصفه نشان داده میشه

madarshab

کاربر
2012-08-10
50
79
درود
دوست عزیز قبل از پرینت کردن یکبار Preview بگیرید و ببینید اونجا هم نصفه نشان داده میشه

درود
اگه اشتباه نکنم موقعی که میخواهیم پرینت بگیریم در افیس 2010 ودکمه پرینت رو بزنیم previewاون برگه سمت راست نشون داده میشه
منظورمن این نیست که نصفه نشون میده بلکه یه قسمت رو کم میگیره برای نمونه عکس اولی رو با افیس پرینت گرفتم
وعکس دومی رو با نرم افزار پی دی اف ریدر

عکس دوم

همینجور که مشاهده میکنین قسمت پایین رو نمیگیره از کادر و یه کم مایل به راست پرینت رو میگیره یعنی درست وسط صفحه نمیگیره

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
در قسمت page setup گزینه merg فاصله چپ و راست کاغذ از متن را بررسی کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: madarshab

akbar_rassam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-07-07
371
10,571
Iran - Urmu
درود
اگه اشتباه نکنم موقعی که میخواهیم پرینت بگیریم در افیس 2010 ودکمه پرینت رو بزنیم previewاون برگه سمت راست نشون داده میشه
منظورمن این نیست که نصفه نشون میده بلکه یه قسمت رو کم میگیره برای نمونه عکس اولی رو با افیس پرینت گرفتم
وعکس دومی رو با نرم افزار پی دی اف ریدر

عکس دوم

همینجور که مشاهده میکنین قسمت پایین رو نمیگیره از کادر و یه کم مایل به راست پرینت رو میگیره یعنی درست وسط صفحه نمیگیره

دوست عزیز تو این تصویر مشخصه که تو تنظیمات افیست تنظیمات کاغذ روی Letter هستش و درسته همینطوری پرینت میگیره باید وارد قسمت page layout و تو تنظیمات pege setup کاغذ رو a4 انتخاب کنی درست میشود

madarshab

کاربر
2012-08-10
50
79
در قسمت page setup گزینه merg فاصله چپ و راست کاغذ از متن را بررسی کن

بررسی کردم set as defaultرو زدم که بیاد تنظیم اولیه اما باز هم درست نشد

دوست عزیز تو این تصویر مشخصه که تو تنظیمات افیست تنظیمات کاغذ روی Letter هستش و درسته همینطوری پرینت میگیره باید وارد قسمت page layout و تو تنظیمات pege setup کاغذ رو a4 انتخاب کنی درست میشود

قسمت a4انتخاب شده است ولی اینجوری میگیره
بیشتر این کارها رو من تست زدم ولی نمیدونم برای چی توی نرم افزار افیس اینجوری میگیره

akbar_rassam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-07-07
371
10,571
Iran - Urmu
بررسی کردم set as defaultرو زدم که بیاد تنظیم اولیه اما باز هم درست نشد

قسمت a4انتخاب شده است ولی اینجوری میگیره
بیشتر این کارها رو من تست زدم ولی نمیدونم برای چی توی نرم افزار افیس اینجوری میگیره

با پرینتر لیزری میگیری یا جوهر افشان؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
اگر printer شما HP و مدلهای 1200 یا 1300 یا حدود این مدلها هست ایراد از درایور پرینتر هست که با نرم افزارهای جدید سازگاری نداره.

madarshab

کاربر
2012-08-10
50
79

امیرهادی

کاربر
2013-07-30
182
724
آسمان
اگر printer شما HP و مدلهای 1200 یا 1300 یا حدود این مدلها هست ایراد از درایور پرینتر هست که با نرم افزارهای جدید سازگاری نداره.

باسلام ، من هم پرینتر hp p1005 دارم واز زمانی که ویندوز 7، رو ی کامپیوترم نصب کردم ،هروقت با افیس یه متنی رو

پرینت
می گیرم پایین صفحه 4 سانتی متر فاصله می ندازه .

احتمال داره درایور پرینترتون با ویندوز مچ نباشه . موفق باشید

بالا