آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1482T براثر دوفاز شدن برق ساختمان

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
با سلام خدمت اساتید محترم

من با نظر جناب موافقم زیرا تجربه بنده نشون داده که در مدار تغذیه در اکثر موارد بعد از طبقه پل دیود آیسی پاور میسوزه و نمیگذارد ترانس چاپر فعالیت کند .

همچنین بعد از ترانس در خطوط خروجی برای تنظیم ولتاژ یک سری خازن الکترولیتیک وجود دارد سری شده با خروجی تغذیه و جود دارد در صورت امکان آنها را نیز تعویض نمایید زیرا با تست هم درست نشون نمیده و ممکنه باز آدم رو گمراه کنه.

davidcerac

کاربر
2012-04-25
1
0
با سلام درود

دوست عزیز میشه یه کمکی هم به من کنید ماشین منم همین بلا سرش اومده از کجا میتونم این قطعات تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید. ما جنوب زندگی می کنیم و قطعه فروش اینجاها نیست اگه لطف کنید مشخصات قطعات رو برای من بفرستید همه اینایی که توی عکس علامت زدید و جایی که بشه اینارو تهیه کرد ادرسی تلفنی بهم بدید ممنون میشم.

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
اون سبزه نباید شورت کامل باشه بوق میده با اهم کم .در ضمن شما انوطرف ترانس چاپر نمیتونید اندازه گیری کنید چون در فرنکانس کاری بالا هست درست راهنمایی کنی دو دقیقه روشنش میکنم برات

Homayooun

کاربر vip
vip
کاربر
2020-03-02
18
19
25
سلام
دوست عزیزبنده هم دنبال این ترانس چاپرهستم ونتونستم پیداکنم آیا کسی میشناسیدکه همین ترانس روداشته باشه بردلباسشویی سامسونگ همین مدل ترانس چاپربراثرضربه یافشارشکسته نیازبه تعویض داره

Homayooun

کاربر vip
vip
کاربر
2020-03-02
18
19
25
دقیقا همین ترانس باهمین مشخصات اگرراهنمایی کنیدممنون میشم

soranarasteh

کاربر vip
کاربر
2016-03-16
22
8
با سلام
در همچنین مدل بردی که تغذیه با تراشه های سری TNY هستش خازن موجود بین پین های BP و S رو حتما تعویض کنید.

بالا