آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سوال درمورد مادربرد asrock g31m-s

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
دوست عزیز دیر گفتی!!! زدم دیگه مین استارت نمیخوره... اینقد داغی دادم بهش که باد کرد چیپ :50000000:""Fahmidam""

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
اینجاست که شاعر میگه : ریسولد کردم و جز خطا ندیدم از دست خودم چه ها کشیدم !!!! :yahoo: به سلامتی دوستان و استاید محترم... زدم ترکوندم پل جنوبی رو... قشنگ باد کرد اومد بالا... ایشالا هرچی مادربرده خاک پای شما عزیزان.... دستتون درد نکنه از بابت آموزش هاتون... واقعا به دور از شوخی عرض کنم که سایت خوب و کار آمدیه... متشکر از پایه گذارش و اساتیدی که کمک میکنن... تشکر ::-iRanTK.iR-::

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
اینجاست که شاعر میگه : ریسولد کردم و جز خطا ندیدم از دست خودم چه ها کشیدم !!!! :yahoo: به سلامتی دوستان و استاید محترم... زدم ترکوندم پل جنوبی رو... قشنگ باد کرد اومد بالا... ایشالا هرچی مادربرده خاک پای شما عزیزان.... دستتون درد نکنه از بابت آموزش هاتون... واقعا به دور از شوخی عرض کنم که سایت خوب و کار آمدیه... متشکر از پایه گذارش و اساتیدی که کمک میکنن... تشکر ::-iRanTK.iR-::

منبع : http://www.irantk.ir/showthread.php?t=47417&page=2#ixzz2otX0gF6u

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
چون شما میپرسی ریسولد چیه؟! اون دوستانی که به شما گفتن ریسولد کن باید حدث میزدن که بلد نباشی و اخطارهای لازمه رو میدادن-به هر حال تجربه است دیگه و تجربه هم لازمه...

بالا