آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن شدن راندوم مادربرد Albatron Pm945GZ

Achaemenian

کاربر vip
کاربر
2011-10-06
59
113
گیلان
www.Pcquest.ir
با سلام خدمت همکاران گرامی
مدلی رو که در عنوان عرض کردم به صورت راندوم روشن میشه وقتی پایه کریستال رو با یه چیز فلزی لمس کنم بعضی وقت ها روشن میشه ممنون میشم کمک کنید.
اینم بگم زمانی که مادربرد روشن میشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام و ادب
دوست عزیز بنظر من اولین مورد برای چک کردن ای سی i/o هست.لطفا چک کنید ولتاژ در سر جمپرمربوط به power on درست هست یا نه.در ضمن پایه های سوکت های یو اس بی رو هم بابت اتصال ناخواسته حتما چک کنید.و گزینه دیگر این که با جدا کردن تغذیه سی پی یو یا سوکت چهار تایی ایا نحوه روشن شدن فرقی میکند یا نه
با تشکر

آخرین ویرایش:

Achaemenian

کاربر vip
کاربر
2011-10-06
59
113
گیلان
www.Pcquest.ir
سلام و ادب
دوست عزیز بنظر من اولین مورد برای چک کردن ای سی i/o هست.لطفا چک کنید ولتاژ در سر جمپرمربوط به power on درست هست یا نه.در ضمن پایه های سوکت های یو اس بی رو هم بابت اتصال ناخواسته حتما چک کنید.و گزینه دیگر این که با جدا کردن تغذیه سی پی یو یا سوکت چهار تایی ایا نحوه روشن شدن فرقی میکند یا نه
با تشکر
دو سر جمپر ولتاژ 3.2 داره من کلا مین رو در آوردم اتصالات یو اس بی موردی نداره 4 پین سی پی یو هم چک کردم فرقی نمیکنه این نکته رو باز یاد آور میشم که مادربرد روشن که میشه به را حتی کار میکنه

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت همکاران گرامی
مدلی رو که در عنوان عرض کردم به صورت راندوم روشن میشه وقتی پایه کریستال رو با یه چیز فلزی لمس کنم بعضی وقت ها روشن میشه ممنون میشم کمک کنید.
اینم بگم زمانی که مادربرد روشن میشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه

دوست عزیز کریستال لوله ای کنار باطری بکاپ معیوب هست و وقتی شما پایه های ان را لمس می کنید مین روشن می شود پس کریستال را تعویض کنید چون اگر کریستال معیوب باشد مین بورد روشن نمی شود در ضمن باطری بکاپ را چک کنید که 3ولت داشته باشد و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا