آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کد 00 در مادر برد msi مدل K9N Neo V2

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
دورود به دوستان ارجمند
دویروز با چند گرافیک و بدون گرافیک هم تست کردم بازم همنطوری بود با فشار دادن پل هم کد ها و ترتبیشون تغییر نکرد حالا ریسولد میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
درمانده نباشی ، معمولآ مینهایی که قطعه پریدگی دارند اینجوری پیچیده میشند ، لطفآ بالای اسلت رم و پشت چیپ را با زربین نگاه کند . ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof

ropshop

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-12
48
44
درود برشما برادر عزیز با اجازه اساتید در حالیکه مادربرد روشن است و کارت دیباگر هم روی ان سوار است مادر برد را در دوست خود بگیر و باکمی فشار انرا را از طرفین

بتابان انوقت ببین کد دیباگر تغییری میکند . دوم اینکه کابلهای سوکت برق که بمادربرد متصل میشود انها را چندین بار تکان بکده شاید مشکل شما معلوم شد.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
برخی دوستان با وجود تذکر های مکرر،علاقه عجیبی به جواب دادن به تاپیک های 5-6 سال قبل دارند که بی نتیجه رها شده اند .حالا اگر راهکار علمی و منطقی بنویسن مشکلی نیست و بعنوان تجربه کاری برای سایر دوستان نیز قابل استفاده هست ولی اینکه حین روشن بودن مادربرد کابل سوکت برق رو تکان بدهیم یا مادربرد رو از دو طرف فشار داده و " بتابانیم " واقعا جای تاسف داره .تاسف از این بابت که اگر یک تعمیرکار چنین پیشنهادی می ده ،هدفی غیر از مضاعف کردن مشکل نداره و اگر یک غیر تعمیرکار این پیشنهاد رو می ده که در حد کوبیدن ریموت کنترل به کف دست هست برای درست شدن آن .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا