آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نصب نشدن ويندوز روي p43neo

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
سلام. مشكلم با اين مين اينه كه يا هنگ ميكنه يا تو نصب ويندوز اين ارور رو ميده
error: 0*80070017
windows cannot.....

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
درود
دوست خوبم نگفتید چه کارهایی را انجام دادید
مثلا تعویض RAM یا غیره.....
در وحله اول از سالم بودن DVD مطمئن شوید
هم DVD نصب ویندوز
و هم DVD رایتر، در صورت ممکن ویندوز را از طریق USB تست کنید

هارد را هم از لحاظ سالم بودن به طور دقیق بررسی کیند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arsa-pc

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز اگر هنگام ارور دادن یک صفحه آبی تیره متمایل به سرمه ای میاد مشکل از رم سیستمه واگر از حالت معمولی خارج نمی شود وفقط ادامه نصب نمی دهد احتمالا سیستم نمی تواند فایلهای سیدی را بخواند پس بهتره به قول دوستمان از روی فلش نصب کردن را امتحان کنید ظمنا بهتره اگه اکس پی را نصب نمی کند با ویندوز 7 یا 8 یک امتحانی بکنی

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
دوستان اكنون به كامپيوتر دسترسي ندارم. واسه همين عكسي نتونستم با گوشيم آپلود كنم. من تمام وسيله ها رو عوض كردم. همه چيز. با يو اس بي هم انجام دادم. اما اينو بگم كه با ويندوز پرتابل نيز بالا نميومد و سيستم ريست ميشد. بعد آپديت بايوس اكنون فقط با پرتابل بالا مياد و كار ميكنه و هنگ كردنشم كم شده. البته يه خرابي كنار اسلات رم داشت كه حل شد. و مورد بعدي كه جاي تعجب واسم داشت خازن هاي كنار پورت يو اس بي بود كه 16v 470هست و ٢ تا هم كنار cpu. كه به نظرتون صحيح است ؟ عكس هاشو تا آخر شب با سيستمم آپلود ميكنم
ممنون

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
این 2 عکس اولی مربوط به اون خازن هاست که گفتم
البته این 8 خازن باد کرده بودند که با همون شرایط و شماره من عوضشون کردم که بعداً برام شک آمیز بود که آیا در این قسمت ها آیا از خازن 16v 470 استفاده میشه؟؟
photo 4.jpg
photo 3.jpg

یه مورد دیگه هم که عکس واضح تری ازش ندارم اون قسمت میان 2 اسلات رم که علامت گذاشتم که اونجا یه قسمت اتصال پاره شده بود که منم با سیم اتصال رو بر قرار کردم

حالا اینم اون ارور مربوط به ویندوز
photo 5.jpg

و اینم کد دیباگر که گفتم شاید لازم باشه
photo 1.jpg

من رم و هارد از نوع ساتا و آی دی ای و گرافیک و نصب ویندوز با دی وی دی رام و یو اس بی رو امتحان کردم و هر 3 تا ویندوز xp > 7 >8 همه در این مرحله موقع کپی فایل های ویندوز ارور دادند
باز ممنون

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم خیلی هم روش کار کردم ولی مشکلم حل نشد فقط فهمیدم که مشکلم در قسمت ساتا بود من قسمت ساتا رو که غیر فعال میکردم تا قسمت فرمت میرفت ولی حل نشد که نشد.اینو نوشتم که شاید کمکی کرده باشم نه اینکه بگم ارزششو نداره.

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم خیلی هم روش کار کردم ولی مشکلم حل نشد فقط فهمیدم که مشکلم در قسمت ساتا بود من قسمت ساتا رو که غیر فعال میکردم تا قسمت فرمت میرفت ولی حل نشد که نشد.اینو نوشتم که شاید کمکی کرده باشم نه اینکه بگم ارزششو نداره.

ممنون. شما اين مين رو هنوز داريد كه اون خازن ها رو برام چك كنيد ؟

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
دوستان كسي نظري نداره ؟ اين مين ديگه استفاده اي نداره ؟

بالا