آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست بایوس انواع کارت های گرافیک PC (فقط در این تاپیک)

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
https://datasheetspdf.com
با رفتن به این سایت و سایتهای مشابه و پس از سرچ کردن آی سی اگر جلوی اسم ic نوشته باشه spi flash یعنی ic قابل برنامه ریزی هستش.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

mardeshab89

کاربر vip
vip
کاربر
2009-03-30
76
81
باسلام
نیاز به بایوس کارت گرافیک انویدیا مدل axtrom vga xt-vnx94gt 1gb

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
باسلام
نیاز به بایوس کارت گرافیک انویدیا مدل axtrom vga xt-vnx94gt 1gb
سلام
به سایت زیر برید.ابتدا از فایل اصلیتون کپی بگیرید و داخل محتویات بایوس ورژن بایوس رو پیدا کنید.مثلا
VBIOS Version:013.010.000.009.000000
https://www.techpowerup.com/vgabios/106948/106948

[hide]حالا با استفاده از مشخصات گرافیک توی سایت میتونید چند ورژن بایوس رو پیدا کنید و حالا برای محدود کردن بایوس اصلی ورژن رو مطابقت بدید.همچنین میتونید از تاریخ ریلیز بایوس هم استفاده کنید.اگر مشکل داشتید بایوس اصلیتون رو آپلود کنید تا بیشتر راهنماییتون کنم.[/hide]

pejman1300

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام و خسته نباشید . کارت گرافیک radeon ati hd 5450 . پاور سیستم مشکل پیدا کرد . مادر بورد مشکل پیدا کرد . تعویض شد بعد از نصب کارت روی مادر بورد جدید نمیزاشت روشن بشه مشکل تغذیه داشت . گرافیک و تعمیر کردم . بالا میاد ولی توی ویندوز با اینکه درایور نصب شده کارت و نام اصلیش نمیشناسه بعنوان اداپتور ویندوز میشناسه . توی gpu z مشخصات کارت نمایش داده نمیشه . بجز ای دی کارت . با نا آگاهی یه بایوس از سایت https://www.techpowerup.com دانلود کردم و متاسفانه بدون بک اپ گرفتن بایوس جدید و با نرم افزار ویندوز پروگرم کردم . بایوس جدید رایت شد ولی مشکل همچنان باقیست . با سرچ هایی که توی سایت بایوس انجام دادم کلی مدل کارت من بود ای دی کارتم با اونا مطابقت نداشت . موندم چیکار کنم . نت وزیرو رو کردم . مقدار حافظه کارت هم نمایش داده نمبیشه . خواهشا از اساتید کمک کنید . توی این اوضاع این کارت و اگه زندش کنم خیلی خوب میشه . مشخصات فنی کارت هم اینه ax5450 2gbk3 - sh
اگه اطلاعات دیگری لازم هست بگم
در ضمن با gpu z وقتی میخوام کلا بک اپ بگیرم ارور میده میگه این دستگاه پشتی بانی نمیشه .. ولی با atiwinflash هم میشه بک اپ گرفت هم رایت کرد . از نسخه داس هم استفاده کردم حتی حالت بدون چک کردن ای دی و مشخصات ایمنی دیگر رایت میشه. حدود 10 تا بایوس مشابه انجام دادم که روی هرکودوم یه تغیر خاص توی مشخصات و یا تصویر ندادن رخ میده ...
اگرم از دوستن کسی مشابه کارت رو داره اگه لطف کنه از بایوسش واسم یه کپی بفرسته تست کنم . سپاس فراوان

ax5450 2gbk3 - sh
radeon ati hd 5450 2g gddr3

آخرین ویرایش:

pejman1300

کاربر vip
vip
کاربر
اساتید اینم عکس . اینم اضافه کنم که داخل gpuz نمیتونه از بایوس بک اپ بگیره . اروری مبنی بر اینکه BIOS reding not supported on this device
ولتاژ gpu و رم ها درست هستند . 3 عدد ایسی بایوس هم تعویض کردم . جواب نداد .

پیوست‌ها

• 54.6 کیلوبایت بازدیدها: 159
  • 39.4 کیلوبایت بازدیدها: 157
  • 27.1 کیلوبایت بازدیدها: 140
  • 22 کیلوبایت بازدیدها: 157
آخرین ویرایش:

gamer1

کاربر vip
کاربر
2010-09-13
127
131
سلام
gigabyte
GV-N220TC-1GI
بایوس این مدل رو قرار بدید
ممنون

sakas

کاربر
2007-04-14
48
58
با سلام فایل بایوس گرافیک msi 1660 super ventus xs oc اگه از همکاران داره برام ارسال کنه ممنونتون میشم

Gigahertzz

کاربر
2022-01-25
1
0
سلام خدمت همکاران محترم
لطفا بایوس کارت asus turbo-gtx 1070ti اگر موجود دارید بگذارید برای پروگرام از طریق پروگرامر.
با تشکر

بالا