آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

علت روشن نشدن مشعل آبگرمکن دیواری بوتان

sinaz1

کاربر
2015-09-18
8
11
باسلام خدمت اساتید محترم اب گرم کن ما معمولی هستش منظورم ایستاده هست مشکلش اینکه که تا اب گرم رو زیاد باز نکنی مشعلش روشن نمیشه حتی اگه درجه اش رو اخر باشه اب هم سرد باشه حتما باید اب گرم روباز کنی تا بره اگه عشقش کشید روش بشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

M.ghasemi

کاربر
2016-03-29
1
2
پاسخ : Re: علت روشن نشدن مشعل آبگرمکن دیواری بوتان

با سلام دوست گرامی
پشت شیر کنترل ، زیر اتوماتیک درپوشی هست که دور آن اورنگ می باشد موقعی که اورنگ خشک باشد فنر زیر درپوش که وظیفه اتوماتیک کردن را دارا زورش نميرسد آن موقع باید زیاد آب سرد شود تا روشن شود راه حل گریستی اورنگ می باشد

afshari-mohs

کاربر
2016-05-23
1
1
سلام. من یه بوتان 3115 دارم. شمعک به سختی روشن میشه و وقتی آب گرم رو باز میکنیم بعد چند دقیقه خاموش میشه. یا اگه آب گرم مثلا دوش رو بستیم، کلا آبگرمکن خاموش میشه.
دیافراگم رو عوض کردم. اون محفظه برنجی رو هم کاملا تمیز کردم. سوراخش گرفته بود تمیزش کردم. الان فشار آبی که از آب گرم میاد خوبه ولی خوب ابگرمکن خاموشه....
شعله شمعک خیلی خیلی ضعیفه و از دیشب هم که کلا هر کاری کردم روشن نشد. گاز خونه فشار خوبی داره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ml2250

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
با سلام ابگرمکن های دیواری چون در اشپزخانه نصب میشوند اکثرا شمعکهایشان چربی وخاک میگیرند ژیگلور (پولکی سوراخ دار)راتمیز کنید۲پیچ احتراق اهسته (پیچ دوسوی برنجی)را هم تعویض نمایید

• Like

0reza666

کاربر
یه سوال دارم. چطور شعله ابگرم کن زیاد کن منظورم همون شمک و یا پیلوت هستا. رو شمک هست خیلی کوچیکه و با کوچیکترین باد خاموش میشه میخوام یکم زیادش کنم ولی نمیدونم از کجا میشه اینکارو کرد برای بخاری بلدم ولی برای ابگرم کن هر چی میگردم عین اون نیس میشه با عکس یکی راهنمایی کنه لطفا

• Like

0reza666

کاربر
نمیشه عکس گذاشت که این چه انجمنیه

این عکس بالارو ببینید کجا فلش سبز کشیدم 20 دور میبندم و 20 دور باز میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و شعله شکم زیاد نمیشه اه. اصلا انقدر بچرخونمش نه تا اخر باز میشه نه تا اخر سفت میشه. پیچ شمک بشه زیاد کرد شعلش میگم کجاست اخه

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
نمیشه عکس گذاشت که این چه انجمنیه

این عکس بالارو ببینید کجا فلش سبز کشیدم 20 دور میبندم و 20 دور باز میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و شعله شکم زیاد نمیشه اه. اصلا انقدر بچرخونمش نه تا اخر باز میشه نه تا اخر سفت میشه. پیچ شمک بشه زیاد کرد شعلش میگم کجاست اخه

با توجه به فلش عکس آپلود و یا بارگزاری کنید
Screenshot_52.png

به احتمال زیاد سوراخش گرفته باشه که باید تمیز بشه
تمیز شدن هم با باد بهتر هست بعد از شستن
عکس قرار بدهید تا دوستان و بنده بهتر راهنمایی کنیم

0reza666

کاربر
نمیشه اون میزنم لینک عکس اپلود شده از من میخواد وقتی عکس هم از هر اپلود سنتری اپلود میکنم لینکش میذارم خطا میده. چیزی برای بارگزاری از سیستم وجود نداره شاید برا مدیرا اینطوری باشه برای ما کاربر عادی که چیزی نیس.

خوب عکس بی خیال میشم شما سوال بنده جواب بدین لطفا بالا سوال پرسیدم.

reza@#$

کاربر
2021-02-24
8
5
53
سلام بیشتر مشکلات ابگرمکن دیواری رو لگلاتور ابه که باید همه قظغات ان غوض بشه و با جوهر نمک که نوعی اسید است شسته بشه تعویض دیافراگم حتمی است

• Like
بالا