آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع و وصل شدن صدا در تلفن بی سیم پاناسونیک

mkalemati

کاربر vip
کاربر
2012-12-14
121
239
خراسان رضوی
با سلام
تلفن مورد نظر پاناسونیک مدل KX-TG3531BX هست که گاهی اوقات در حین مکالمه صدای میکروفن قطع و وصل میشه که با در آوردن باطری و یا از قطع و وصل کردن چند ثانیه ای برق دستگاه بیس این مشکل بر طرف میشه و ممکنه تا چند روز این مشکل مشاهده نشه ولی به هر حال تکرار میشه
لازم به ذکر است که در شرایط عادی این تلفن هیچ گونه مشکل دیگری را نشان نمی دهد و صدا میکروفن هم خوب است
حدس من اینه در شرایط فوق الذکر آنتن دهی گوشی بی سیم ضعیف میشه چون مقداری هم در صدای کپسول گوشی هم اختلال احساس می شود
ضمنا مشکل مذکور در حالت بوق آزاد قابل مشاهده نیست و ظاهرا مشکلی رویت نمیشه
سپاس از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
اگر صدای بوق گوشی صاف وبدون نویز است نمیتواند بخاطر انتن دهی باشد مدار را به لحاظ قعطی ولحیم سردی بررسی کنید یک سرویس وشارژ قلع کنید ومیکروفن را بررسی ودر صورت شک تعویض کنید موفق باشید

smaeil.irib

کاربر
2011-12-10
3
14
سلام و سال نو مبارك
مشكل فقط در سيار نيست بلكه وقتي از بيس صحبت مي كني (speaker mode) بازهم اين قطع و وصل وجود دارد البته وقتي مدت مكالمه زياد ميشود قطع و وصل هم زياد مي شود
احتمال مي دهم از خازن بخش تغذيه بيس يا اينكه بخش آمپلي فاير باشد كه با توجه به اينكه اين مشكل در سيار هم وجود دارد احتمال تغذيه بيشتر است
من خودم هنوز وقت نكردم بازش كنم اگر دوستان نقشه اي چيزي دارند لطفا up كنيد و اينكه اگر موارد مشابه داشتيد اعلام كنيد متشكرم

mh_karimitor

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-02
46
30
سلام و سال نو مبارك
مشكل فقط در سيار نيست بلكه وقتي از بيس صحبت مي كني (speaker mode) بازهم اين قطع و وصل وجود دارد البته وقتي مدت مكالمه زياد ميشود قطع و وصل هم زياد مي شود
احتمال مي دهم از خازن بخش تغذيه بيس يا اينكه بخش آمپلي فاير باشد كه با توجه به اينكه اين مشكل در سيار هم وجود دارد احتمال تغذيه بيشتر است
من خودم هنوز وقت نكردم بازش كنم اگر دوستان نقشه اي چيزي دارند لطفا up كنيد و اينكه اگر موارد مشابه داشتيد اعلام كنيد متشكرم
سلام و عرض ادب خدمت همکار گرامی
مشکل تلفن بی سیم حل شد؟
راهنمایی میکنید لطفا
متشکرم

آخرین ویرایش:
بالا