آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

حذف Lock Code در نوکیا

sinaeslami

کاربر
2008-10-20
96
257
سلام . 100% تاحالا شده که بخواین کد موبایل دوستتون رو ور دارین یا وارد یه موبایل بشین ولی پسورد داره ! خوب من هم این روش رو پاب کردم براتون ! آموزش حذف لاک کد ها :

برای حذف روش زیر را طی نمایید :

1- گوشی را خاموش نمایید.

2- MemoryCard را خارج کرده و در گوشی دیگری قرار دهید

3- از طریق فایل منیجر گوشی یا نرم افزار دیگر مموری را باز کنید .

4- فایل the-nokia-unlock را از زیپ خارج کرده و توسط فایل منیجر در مسیر E:\System\Recogs (این مسیر رو قبلا توسط فایل منیجر ایجاد کنید) کپی کنید.

6- مموری کارت رو روی گوشی قفل شده بذارین و چند ثانیه صبر کنین تا فایل استارت بشه .

7- حالا گوشی از شما رمز می خواد که شما ۱۲۳۴۵ رو وارد میکنید .

8- گوشی رو خاموش کرده...باتری رو خارج کنین...مموری کارت (MMC) رو خارج کنین...باتری رو دوباره جا بزنید... گوشی رو روشن کنین و با کد ۱۲۳۴۵ گوشی رو باز کنین !

http://sina1.persiangig.com/mob/the-nokia-unlock-.zip

erfanshab

کاربر
2009-11-08
1
1
سلام این فایل پسوورد میخواخد پسووردش چیه ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
با سلام
ایا روشی برای پیدا کردن پسورد گوشی نوکیا مدل 6300است
برای ریست کردن رمز را میخواهد متاسفانه فراموش شده است
(با عرض شرمندگی پست مناسبی برای طرح این سوال پیدا نکردم که این مشکلم را بیان کنم)
با تشکر

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام
ایا روشی برای پیدا کردن پسورد گوشی نوکیا مدل 6300است
برای ریست کردن رمز را میخواهد متاسفانه فراموش شده است
(با عرض شرمندگی پست مناسبی برای طرح این سوال پیدا نکردم که این مشکلم را بیان کنم)
با تشکر

دوست عزیز برای مطرح کردن چنین مشکلاتی اشکال نداره تایپیک جدید در بخش نوکیا بزنید:)

متاسفانه گوشی شما فاقد سیستم عامل هست و امکان بازیابی رمز نیست مگر اینکه با باکس آن رو unlock کنید و اینکار از عهده شما بر نمیاد
البته می توان با برنام NSS با کابل آنلاک کرد که احتیاج به تخصص داره و توصیه میکنم شما بدید بیرون براتون آنلاک کنند. ولی آموزش با NSS را قبلا در تایپیک زیر قرار دادم:
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=227
قبل از آن رمز پیشفرض 12345 یا 1234 را تست کنید
موفق باشید

tahvilat

کاربر
2010-01-10
2
2
سلام من یک گوشی نوکیا 3500c دارم که قفلش یادم رفته ایا می شه کاری کرد اگه راهنمای کنید متشکر میشم
خیلی ممنون

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
جناب tahvilat چرا تایپیکها رو نمی خونید و پرسش تکراری میزنید؟ پست بالای پست شما رو که من در جواب یکی از کاربران گفتم دقیقا جواب شما هم هست! گوشی شما یا سسیمبیان هست یا خیر و من برای هر دو حالت در پستهای بالا توضیح دادم. دیگه برای همه مدلهای نوکیا فرق نمیکنه. سیمبیان os9.x که راحت باز میشه بقیه باید از برنامه باکس و کابل استفاده کنید طبق روشی که در تایپیک مربوطه توضیح دادم و لینکش در پستهای بالا هست و ممکنه جواب نده که دیگه فقط باید با باکس آنلاک بشه و کار شما نیست باید بدید به تعمیرکار بیرون

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
شما به دل نگيرييد شايد تازه كار باشن و فرقشونو ندونن

alex23

کاربر
2010-06-17
10
38
سلام . 100% تاحالا شده که بخواین کد موبایل دوستتون رو ور دارین یا وارد یه موبایل بشین ولی پسورد داره ! خوب من هم این روش رو پاب کردم براتون ! آموزش حذف لاک کد ها :

برای حذف روش زیر را طی نمایید :

1- گوشی را خاموش نمایید.

2- memorycard را خارج کرده و در گوشی دیگری قرار دهید

3- از طریق فایل منیجر گوشی یا نرم افزار دیگر مموری را باز کنید .

4- فایل the-nokia-unlock را از زیپ خارج کرده و توسط فایل منیجر در مسیر e:\system\recogs (این مسیر رو قبلا توسط فایل منیجر ایجاد کنید) کپی کنید.

6- مموری کارت رو روی گوشی قفل شده بذارین و چند ثانیه صبر کنین تا فایل استارت بشه .

7- حالا گوشی از شما رمز می خواد که شما ۱۲۳۴۵ رو وارد میکنید .

8- گوشی رو خاموش کرده...باتری رو خارج کنین...مموری کارت (mmc) رو خارج کنین...باتری رو دوباره جا بزنید... گوشی رو روشن کنین و با کد ۱۲۳۴۵ گوشی رو باز کنین !

http://sina1.persiangig.com/mob/the-nokia-unlock-.zip

با سلام دوست عزیز لینک داونلود کار نمیکند لطفا یه جای دیگه اپ کنید ممنون

• Like

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران