آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

حذف Lock Code در نوکیا

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,114
سلام
گوشی نوکیا x2-00 کد قبول نمی کرد در صورتی که کد درست بود با مستر کد هم درست نشد گوشی را خاموش کردن وسیم کارت را درآورده ویک سیم کارت دیگر گذاشتم وروشن کردم وکد دادم باز شد و وقتی سیم کارت خودش را هم گذاشتم درست شد وپس از دادن کد باز شد وبدین وسیله لوک باز شد.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام آقای نکویی عزیز آیا باکسی هست که همه گوشیها رو ساپورت کنه اگر نیست میشه چندتا باکس نام ببرید که برندهای خاص مثل نوکیا سونی اریکسون آیفون .سامسونگ .را ساپورت کنه یعنی هر برند کاملترین باکس براش چیه ممنون میشم کمکم کنید باتشکر

zohur

کاربر
2014-01-26
8
7
سلام من یه گوشی nokia 2730 classic گرفتم که مموری کارت نداشت وقتی یه مموری داخلش قرار میدم میگه قفا مموری کارت رو وارد کنید حالا باید مموری کارت رو چطوری باز کنم به اون نفری هم که گوشی رو ازش خریدم دسترسی ندارم

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,408
ایران
سلام من یه گوشی nokia 2730 classic گرفتم که مموری کارت نداشت وقتی یه مموری داخلش قرار میدم میگه قفا مموری کارت رو وارد کنید حالا باید مموری کارت رو چطوری باز کنم به اون نفری هم که گوشی رو ازش خریدم دسترسی ندارم

سلام!
آقای ظهور شما این سوالتون رو در 3 پست تکرار کردید که خلاف قوانین انجمنه فقط مواظب باشید از سوی مدیران جریمه نشید برا جواب سوالتون هم به این تاپیک مراجعه کنید:http://www.irantk.ir/showthread.php?t=48621

بالا